DAYLED Spot

LED ışıklı aygıt serisinin vurgu aydınlatmasını LED ışığı ile birleştiren DAYLED Spot, özel tasarlanmış soğutucu gövdesi ve ekipman kalitesi sayesinde LED ömrünü maksimize ediyor.

Lamp 83 LED ışıklı aygıtların tümünde olduğu gibi DAYLED Spot da 5 yıldan fazla çalışmak ve düşük enerji tüketerek çok ışık vermek üzere tasarlanıyor. Onlarca testten geçirilerek kullanıcıya sunuluyor.

Yüksek verim ve renk kalitesine sahip LED’lerin kullanıldığı DAYLED Spot, 90o dikey eksende 330o yatay eksende yönlendirilebilir oluşuyla ışığı istenilen noktaya kolaylıkla yönlendiriyor. Mini optik lens ve reflektörler sayesinde 12-18-30-40 derece ışık açısı alternatifleri sunan ürün, bu sayede istenilen noktada, istenilen yoğunlukta ışık sağlıyor.

Soğuk beyaz (6500K) ve ılık beyaz (3000K) ışık renklerinin yanısıra farklı ihtiyaç ve talepler için beyaz (4000K) ışık rengi alternatifi de bulunduran DAYLED Spot, 350-500-700 mA olarak 3 farklı güç seçeneği sunuyor. Böylece daha güçlü ışığa ihtiyaç duyulan uygulamalarda öncelikli hale gelen ürün, küçük boyut, uzun ömür ve enerji tasarrufu gibi avantajlarının yanında kullanıcılara güçlü ışık, çok sayıda ışık rengi alternatifi gibi avantajlar da sağlıyor.

DAYLED Spot’un lensli versiyonlarında kullanılan lenslerin kalitesi ve yüksek verimi, LED’den elde edilen ışığın çok büyük bir kısmını istenilen alana yöneltebilmeyi sağlıyor. Böylece kullanılan lensler ve yüksek lumen/Watt değerine sahip LED’ler, üründen elde edilen faydayı maksimize ediyor. Polimer reflektörlü alternatifler için 60 derece ışık açısı sunan DAYLED Spot daha geniş alanlardaki aydınlık ihtiyacı için çözüm olurken, 12-18-30-40 derece ışık açısı alternatifleriyle pek çok farklı vurgu aydınlatması uygulamasını ve efekti mümkün kılıyor.

DAYLED Spot, ışığı, düşük ısı ve radyasyon yayma özelliği sayesinde, tarihi eser ve değerli objelerin aydınlatılmasında yeni bir alternatif oluyor. Vurgu aydınlatmasına ihtiyaç duyulan mağaza, teşhir, pano ve obje aydınlatması dışında sanat galerileri ve müzeler için de avantajlı ve doğru aydınlatma sunan DAYLED Spot, teşhir edilen obje ve ürünlerin ısı ve radyasyon yayılımından maksimum düzeyde korunmasını sağlıyor.

Küçük boyutları ve estetik tasarımı ile dikkat çeken DAYLED Spot, yüksek kalite ve 3 yıl garanti güvencesine sahip.

W: www.lamp83.com.tr

Etiketler

Bir cevap yazın