D-LITE LIFT Menteşesiz Kalkar Kapak Sistemi

SAMET, D-Lite Lift ile mutfak ve banyolarda kusursuz fonksiyon ve sofistike tasarımı bir araya getiriyor.

Sessizlikten ilham alarak tasarlanan ve kalkar kapak sistemleri kategorisine yepyeni bir soluk getiren ürünü menteşesiz kalkar kapak sistemi “D-Lite Lift”, mutfak ve banyolarda fark yaratıyor.

SAMET, sofistike tasarım ve kusursuz fonksiyonu bir arada sunan ürünü D-Lite Lift ile modern yaşam alanlarına konfor ve zarafet katıyor. D-Lite Lift, yeni nesil mobilya tasarımlarıyla bütünleşen antrasit, mocha, gri ve beyaz olmak üzere 4 standart renk opsiyonu ile sıra dışı ve özgün bir estetik anlayış ortaya koyuyor.

Farkı Detaylarında Gizli

3 yönde ayar yapabilme imkanı ile evde mobilyaların kusursuz görünmesini sağlayan D-Lite Lift, kapak ağırlığı ve boyutuna göre de kuvvet ayarını mümkün kılıyor. Farklı kapak ağırlıkları için 3 ayrı mekanizma seçeneği bulunan D-Lite Lift, kısa ya da geniş kapaklar için kusursuz bir çözüm oluyor.

Kalkar Kapak Sistemlerinde menteşe kullanmayan teknolojisi ile kolaylık sunan ve şık tasarımı ile göz dolduran D-Lite Lift tamamen mekanik yapısı sayesinde uzun yıllar ilk günkü dayanıklılığını koruyor.

Güçlü ve dayanıklı yapısının yanı sıra yavaş ve sessiz açılıp kapanma özelliğiyle de dikkat çeken D-Lite Lift’in kademeli açılma mekanizması, kapakları istenilen seviyede durdurma özelliği sayesinde tekli kalkar kapak uygulamalarında maksimum kullanım konforu sağlıyor.

Ödüllü Tasarım
D-lite Lift, dünyanın önde gelen tasarım yarışmalarından biri olan IF DESIGN’da uluslararası uzmanlardan kurulu 58 kişilik jüri tarafından kalite, tasarım, materyal tercihi, inovasyon düzeyi, çevre etkisi, işlevsellik, ergonomi, kullanım amacının görselliği, güvenlik, marka değeri ve evrensel tasarım kriterlerine göre değerlendirilerek 53 ülkeden yarışan binlerce tasarım arasından ev mobilyaları kategorisinde ”Ürün Tasarım” ödülüne layık bulundu.

Özellikleri

  • Menteşesiz kullanıma yönelik geliştirilen yenilikçi teknolojisi ile açma-kapama hareketini kusursuz kılar.
  • Antrasit, Mocha, Gri ve Beyaz renk seçenekleri ile üreticiye ilham veren tasarımlar sunar.
  • Yavaş ve sessiz açılma-kapanma özelliği ile maksimum kullanım konforu sağlar.
  • Tamamen mekanik yapısı sayesinde uzun yıllar ilk günkü gibi stabil çalışır.

 

A: Atatürk Mah. Adnan Menderes Cad. No:8 Esenyurt – İstanbul
T: 0212 886 75 23
W: www.samet.com.tr
Facebook: SametGroup
Twitter: SametGroup
Linkedin: SametGroup

Etiketler

Bir yanıt yazın