CRETOX Beton Panel – Yeni Nesil Doğal Brüt Beton Cephe Duvar Kaplama Paneli

Dekoratif duvar panelleri alanında on üç başarılı yılı tamamlayan Neteren, kendi üretimi ve patentli ürünü CRETOX doğal beton panel kaplama ürünleri ile dış cephe brüt beton giydirme paneli, iç mekan brüt beton duvar kaplama ve beton tavan kaplama alanlarında ayrıcalıklı projelerde tercih edilmeye devam ediyor.

Çimento esaslı, ultra hafif doğal brüt beton kaplama panelinin ikon markası CRETOX, hafif beton panel olması, özellikle dış cephe beton kaplama projelerinde profil üzerine doğrudan yapıştırma yöntemi ile uygulanabilmesi ve en önemlisi hızlı terminleri ile montaj aşamasında da sürpriz maliyetlere yer vermeden nitelikli projelerin aranılan ürünü konumunda yer alıyor.

Özel Tasarım Mimari Beton – CRETOX Haute Couture
CRETOX’ların en ayırt edici özelliği, tasarımcı ve mimarların hayallerindeki brüt beton detaylarına imza atmasına imkan vermesinden geliyor. “CRETOX Haute Couture” özelliği ile 60 x 120 cm seri üretim beton panellerle ek olarak projesine uygun ebat ve desenlerde üretim yapılabilmesi, kütle blok brüt beton etkisi için 125 x 250 cm’e kadar serbest boy üretimden, segregasyonlu kalıp beton yüzey panel kaplamalara, işlemeli fugalı özel tasarım 3D beton panellerden, doğal ahşap efektli beton dış cephe panellerine kadar sınırsız çözümler sunulmasına imkan veriyor.

Türkiye Finans Katılım Bankası Projesinde Tercih CRETOX Beton
2017 yılında CRETOX’un tercih edildiği prestij projeler arasında, iç mekan tasarımı M-Ofis Mimarlık tarafından yapılan Türkiye Finans Katılım Bankası yeni genel merkez binası projesi Neteren’in özel referansları arasında yer alıyor. Metraj ve zaman yönüyle, Türkiye’de dekoratif beton panel kaplama alanında kırılması güç bir rekora imza atılan projede, mimari projesine uygun şekilde, özel ebat ve özel tasarım CRETOX brüt beton panellerden toplam 7.500 m² ürün kullanıldı. Neteren’in yüksek üretim kapasitesi ve CRETOX Beton panellerin yapıştırma şeklinde kolay ve pratik uygulanabilmesi sayesinde toplam 50 gün gibi kısa bir sürede eksiksiz ve tam zamanlı tamamlandı.

Etiketler

Bir yanıt yazın