Çevreci SUNDECK’in Tam Mevsimi

Havuz kenarı, iskele, bahçe, yürüyüş yolları, teras, veranda, gibi açık alanlarda zemin üzerine uygulanan, dış hava şartlarına dayanıklı kompozit bir malzeme olan AGT SUNDECK renk değiştirmeme, suya, neme ve bakterilere karşı dayanıklılık özellikleriyle ön plana çıkıyor.

Mobilya bileşenleri üretiminde dünyanın en modern üç üretim tesisinden biri olan AGT, PWC ve kurşun içermeyen, en yeni WPC ahşap teknolojisiyle üretilen, uzun ömürlü ve çevreci SUNDECK ürün grubu ile fark yaratmaya devam ediyor. Düz zemin üzerine, zemine sıfır montajı ile 100 cm²’de ortalama 2 bin kilogram yük taşıma kapasitesine sahip olan Deck, ızgara profil üzerine monte edilmesi durumunda ise 100 cm²’de 600 kg yük taşıyabiliyor.

AGT Deck renk değiştirmeme, suya, neme ve bakterilere karşı dayanıklılık özellikleriyle dikkat çekiyor. Dekoratif bir görüntüye sahip olan SUNDECK ürün grubu her türlü darbeye ve doğa şartlarına karşı dayanıklılığıyla tercih ediliyor.

Çevreci Ürünler Her “Yer”de!

Açık ve kapalı yüzme havuzları, iskele üzeri, plaj yürüme alanları, güneşlenme terasları gibi tüm ıslak zeminlerde kullanıldığı gibi balkonlar, soyunma odaları, oyun bahçeleri ve bahçe yürüme yolları, çardak ve pergola zeminleri gibi diğer açık alanlarda da kullanılabilen Deck, yük dayanımı ve doğa şartlarına dayanıklılığı sayesinde prestijli mimarlık projeleri ile otellerde de tercih ediliyor.

Kompozit malzemeden üretildiği için doğa şartlarından etkilenmeyen AGT Deck, her boyda üretilip boyanabilme ve bakıma ihtiyaç duymadan, istenildiği takdirde cilalanma özelliğine sahip. Bunun yanı sıra Deck döşeme kolaylığından dolayı işçilikten tasarruf sağlama özelliğiyle de dikkat çekiyor.

Sektörün ihtiyaç duyduğu her türlü mobilya bileşenini yüksek teknolojili modern üretim tekniğiyle piyasaya sunan AGT’nin kurşun içermeyen Deck ürünü, yüzde 100 geri dönüştürülebilme özelliğiyle de mimarlık ve inşaat dünyasına katkı sağlıyor.

AGT Sundeck Ahşap Kompozit Deck kullanımıyla her 40 m² alanda, 15 yaşında olan 30 cm çapında ve 5 m yüksekliğinde bir ağacın kesilmesi önleniyor. WPC teknolojisiyle üretilen Deck, PWC ve kurşun içermemekle birlikte, içerisinde yüzde 70 oranında dönüşümlü ahşap talaşı barındırıyor. AGT’nin yaklaşık beş yıl süren TÜBİTAK destekli bir Ar-Ge projesinin sonucu olarak piyasaya sunulan Deck, kurşun bulunmadan üretilen ilk ve tek yerli ürün olarak insan sağlığına gösterilen önemin altını çiziyor.

W: www.agt.com.tr

Etiketler

Bir cevap yazın