Ceresit Ceretherm Dış Cephe Isı Yalıtım Sistemleri

Henkel Yapı Malzemeleri, 100 yılın üzerinde bir geleneğe sahip olan Ceresit markası altında sunduğu yüksek kaliteli ürün ve sistemler ile yapı endüstrisinin ve profesyonel uygulamacıların uzman ortağı olarak uluslararası bir itibara sahip.

Ceresit, sürekli yeni ve inovatif teknolojilerin gelişimine önem vererek modernleşen yapılarda sürdürülebilirlik ihtiyaçlarına en ideal ürün ve sistem çözümlerini tedarik ediyor.

Ceretherm Dış Cephe Isı Yalıtım Sistemleri ile 50 yıldan fazla tecrübeye ve dünyanın dört bir yanında mükemmel referanslara sahip olan Ceresit, artık Türk Yapı Sektörü ile bu tecrübesini paylaşıyor. Sektördeki ihtiyaçları tam anlamıyla karşılayabilmek için Ceresit markası altında 4 farklı Ceretherm sistem çözümüyle profesyonellere üstün Henkel kalitesi sunuluyor.

Tüm sistemleri için Avrupa’daki en üst kalite standartlarını belirleyen ETAG 004 sertifikasına sahip olarak pazarda farklılaşan Ceresit Ceretherm, aynı zamanda 10 yıla kadar sistem garantisi de sunuyor.

Ceresit Ceretherm Popular, birçok yapı için uygun EPS ısı yalıtım sistemi ile değişken ve kötü iklim koşullarına dayanıklı, güvenilir ve ekonomik bir çözüm.

Ceresit Ceretherm Classic, üstün özellikleri sayesinde yüksek darbe dayanımı ve zorlu hava koşullarına karşı üstün performansı istenen EPS ısı yalıtım uygulamaları için ideal.

Ceresit Ceretherm Classic Wool, özel olarak geliştirilmiş yüksek buhar geçirgenliğine sahip yapıştırma ve sıva harcı ile uygulanan, A sınıfı yangın dayanımı ve ses yalıtımı özellikleriyle nefes alan üstün ve güvenilir Taşyünü ısı yalıtım sistemi.

 

Ceresit Ceretherm Express, geleneksel uygulamalara göre 3 gün kısa sürede uygulanarak şantiyede işçilikten, zamandan, nakliye ve depolama masraflarından tasarruf sağlıyor, üstün yalıtım ve dayanıklılık özellikleri ile de etkin bir EPS ısı yalıtım çözümü sunuyor.

Ceresit; mineral, akrilik, silikat – silikon ve silikon esaslı olmak üzere dört farklı kaplama seçeneği ile yapıların farklı ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap veriyor. Ceresit Cephe Kaplamaları ve Boyaları yüksek elastikiyet ve çatlak köprüleme, UV dayanımı, düşük su emiciliği, kendini temizleme etkisi ve yüksek buhar geçirgenliği gibi özellikleriyle en zorlu hava koşullarında bile uzun süreli dayanım sağlıyor.

Ceresit Cephe Kaplamaları ve Boyaları, cephelerde sunduğu yüksek konforlu deneyimi 211 özel renk seçeneğinden oluşan doğanın renkleri “Colours of Nature” konseptiyle süslüyor. Doğa’nın zenginliğini temsil eden Ceresit; renk dünyası ile yapıların karakterini oluşturabiliyor, projelerde müşterilere özel çözümler sunma imkanı sağlıyor.

A: Fatih Sultan Mehmet Mah. Poligon Cad. No: 8 Buyaka İki Sitesi C Blok Kat: 10-14 Tepeüstü, Ümraniye
T: 0800 261 63 16 (Ücretsiz Tüketici Danışma Hattı)
W: www.henkel.com.tr

Etiketler

Bir cevap yazın