Carlstahl – Paslanmaz Çelik Ürünler

134 yıllık tecrübesiyle hizmet vermekte olan CarlStahl Tic.Ltd. Şti., Merkez Almanya olmak üzere toplam 30 ülkede 56 şubeyle hizmet veriyor.

Eylül 2011 tarihi itibariyle Türkiye ‘de yapılanmış ve aktif olarak hizmet vermekte olan CarlStahl yaklaşık 30 senedir (AISI 316) paslanmaz çelik halat ve paslanmaz çelik ağ üretiyor. Firma, ürünü üretmenin yanı sıra uygulama, planlama, tasarım ve proje aşamasında da tecrübeli ve güvenilir personeliyle hizmet veriyor.

X-TEND

1mm-4mm çapında paslanmaz çelik halatların, kalaylanmış paslanmaz çelik halkaların sıkıştırılmasıyla üretiliyor. Böylelikle esnek-şeffaf ve paslanmaz çelik örgü elde edilmiş oluyor. X-TEND ağı aşırı yüke dayanma kapasitesi ve düşük öz ağırlıkla nitelendiriliyor.

Uygulama Alanları; Korkuluklar, Emniyet Ağları, Cepheler, Köprüler, Hayvanat Bahçeleri, Peyzaj Çevrelemeleri, Dizayn, Helikopter Pistleri, Top Yakalama Ağları ve benzeri bir çok alanda kullanıma uygun şekilde yapılandırılıyor.

I-SYS

1-26mm Ø çapında paslanmaz çelik halatlar ve yaklaşık 1200 uç bağlantı parçası, mimarlık ve endüstri alanlarında çok yönlü kullanıma olanak sağlıyor.

Kullanım Alanları; Rüzgâr Desteği, Korkuluk Dolguları, Güneşlik, Taşıma ve Askı Halatları, Cephe Yeşillendirme, Strüktürel Halatlar, Dekoratif Halatlar.

Cephe Yeşillendirme

Carl Stahl I-SYS, X-TEND ile yapılan peyzaj, planlaması kolay, kurulumu basit ve farklı dış cephe yüzeyi ile farklı bitkilerle uyumlu.

Dış cephe restorasyonu ve yeni binaların yapımı alanında peyzaj, yeşil alanlar yaratmak, bazı alanları örtmek ya da ortama doğal yeşil bir hava vermek için son derece uygun.

Uygulama Alanları: Dış Cephe, Binalar, Villalar, Bahçe Duvarı, Peyzaj Çevrelemeler, Garajlar, Teras.

X-LED MESH 7.5

Media Mesh ışık modül sistemi ile X-TEND paslanmaz çelik ağlarının birleşimiyle, modern mimari aydınlatma ve bina cephesinde görsel konseptler oluşturarak, yepyeni bir mimari tasarım oluşturuyor. Bu mimari tasarım özelliği, iki boyutlu yüzeylerin medyayla ilgili işlevselliğinin üç boyutlu olarak görünmesini sağlıyor.

Avantajları; Yüksek ölçüde transparanlık(ışık ve rüzgarı geçirebiliyor), 40-300mm arasında piksel boyutu serbest tanımlanabiliyor, 3-D (boyutlu) sekil verilebiliyor, kendi ağırlığı hafif, video ile uyumlu(DVI-VGA) koruma sınıfı IP 65 (açık hava şartlarına dayanıklı), fleksibel boyutlar.

W: www.carlstahl.com.tr

Etiketler

Bir cevap yazın