Çalışkan Mekanlar İçin Endüstriyel Bataryalar

Profesyonellik; disiplinli ve yoğun bir çalışma temposu ve doğru teknik donanım ile olanaklıdır.

Adell’in yoğun kullanım gerektiren profesyonel iş ortamları için ürettiği endüstriyel bataryalar; maksimum tasarruf ve hijyen sağlayan, uzun ömürlü ürünler. İşletme ekonomisi sunan endüstriyel bir ürün olmanın yanısıra çalışkan mekanlara estetik kazandıran etkileyici tasarıma sahipler.

Çevreci Teknoloji

Adell endüstriyel bataryaları fotosel teknolojisi ile %80 su tasarrufu sağlıyor. El değmeden, otomatik kullanılan endüstriyel bataryalar özellikle; oteller, restaurantlar, gıda işletmeleri, hastaneler, okullar, alışveriş merkezleri, havaalanları, konutlar ve işyerleri için en hijyenik, dayanıklı ve ergonomik çözümü sunuyor.

Maksimum Konfor

Hem elektrikli hem de pilli kullanım imkanı sunan bataryalar pilli kullanımla 300.000 açma kapama yapabiliyor, uzun süre bakım gerektirmiyor.

2 Yıl Garanti, Geniş Servis Ağı

Adell ürünleri Avrupa standartlarına uygun laboratuvarlarda ömür ve sızdırmazlık testlerinden geçiyor. Su ve enerji tasarrufu sağlayan Adell; estetik, ergonomik ve uzun ömürlü ürünler üretiyor, 2 yıl garanti ve geniş servis ağıyla müşterilerine satış sonrası desteğine devam ediyor.

 

A: İkitelli Organize Sanayi Bölgesi, Hürriyet Bulvarı No:54 – 34670 Başakşehir / İSTANBUL
T: 0212 486 20 00
W: www.adell.com

Etiketler

Bir cevap yazın