Büyük Farkları İnce Detaylar Yaratır

VitrA'dan fark yaratacak yenilik: 1000X3000 mm porselen karo.

VitrA, zengin doku ve renk seçeneklerini 3.5 ve 5 mm inceliğinde LaminaM® serilerinde sunuyor. Yenilikçi malzemeler ve üstün teknolojiyle dünyada 1000X3000 mm porselen karoları üreten ilk marka olan LaminaM®, Türkiye’de yeniliklerin öncüsü VitrA Karo güvencesiyle sunuluyor. LaminaM® porselen karolar 3.5 mm ve 5 mm incelik alternatifleri ile hem dış hem de iç mekanlara değer katıyor. Zengin renk ve yüzey çeşitleri olan LaminaM® serileri, alışveriş merkezlerinden otellere, havaalanlarından restoranlara kadar tüm ticari ve rezidans projelerine profesyonel çözümler getiriyor. İtalya’da ileri teknoloji ile üretilen LaminaM®, ahşap, beton, doğal taş, seramik ve metal yüzey çeşitleri ile tasarım ve kaliteyi bir arada sunuyor.

VitrA LaminaM® Her Özelliğiyle Farklı

Boyut: 1000×3000 mm
Kalınlık: 3.5mm ve 5mm
Ağırlık: 8.2kg/m2 ve 14.2kg/m2
 

Kimyasallara Dayanıklı
LaminaM® organik ve inorganik kimyasallara, dezenfektanlara ve deterjanlara karşı dayanıklı. Ürünün yüzey özelliklerine zarar vermeden temizlemesi son derece kolay; karolara zarar verebilecek kimyasal madde hidroflorik asittir.
 

Aşınmaya Dayanıklı
LaminaM® yüksek oranda çizilmeye karşı dayanıklı ve ayrıca derin çiziklere/aşınmaya karşı dirençli. Yoğun kullanım ve sık temizleme sonrasında bile karoların özelliklerinde herhangi bir değişiklik olmuyor.
 

Bükülmeye Dayanıklı
LaminaM® kırılmaya, kopmaya karşı son derece dayanıklı.
 

Dona Karşı Dayanıklı
LaminaM®‘ın ortalama su emilimi % 0,1 olup bu nedenle dona karşı dayanıklı ve her türlü hava koşuluna uygun.
 

Yangına Dayanıklı
LaminaM® organik malzeme içermiyor ve bu nedenle yangına ve yüksek ısı derecelerine dayanıklı. Yangın halinde duman veya zehirleyici maddeler salgılamıyor.
 

Hijyenik Yüzey
LaminaM®, çözünmeyen bileşenleri sayesinde gıda ürünleri olan alanlarda hijyenik olarak kullanıma uygun.
 

Renk Özellikleri
LaminaM® UV ışınlarına karşı dirençli. Ciddi iklim değişikliklerine maruz kalsa bile ürünün renkleri sabit kalmaya devam ediyor.
 

Çevre Dostu ve Geri Dönüştürülebilir
LaminaM® tamamen doğal bir ürün. Çevreye herhangi bir kimyasal madde salgılamıyor ve kolaylıkla geri dönüştürülebiliyor.
 

Grafitiye Karşı Dirençli
LaminaM® grafitiye dayanıklı olan ilk seramik yüzey. Temizlenmesi kolay olup en güçlü boyalar bile yüzeyden kolaylıkla çıkarılabiliyor.

 

A: E-5 Karayolu Üzeri Şifa Mah. Atatürk Cad. Tuzla, İstanbul
T: 0216 581 46 00
W: www.vitra.com.tr

Etiketler

Bir cevap yazın