Büyük Ebatlı Özel Led Aydınlatmalı Cephe Saatleri

Tek taraflı, cephe üzerine kabartma kadran işaretleri ve aynı yapıya uygun akrep ve yelkovan işaretleri ile oluşturulan, içeriden LED aydınlatmalı olarak, müşterilerin talepleri doğrultusunda özel imal edilen cephe saatleri, 1m çapından başlayarak 15m çapa kadar yapılabiliyor.

Aynı zamanda bina cepheleri, kavşaklar (4 cepheli), meydanlar, okullar, kültür merkezleri, mimari görsel dizaynlar ile tasarlanmış özel saat modelleri imalatları ve uygulamaları da yapılıyor.

0.6m ile 2.5m arasındaki çaplı ebatlarda kasalı, içeriden LED aydınlatmalı ve 1m ile 15m çaplı ebatlarda kasasız (cephe veya bir zemin üzerine direk uygulanabilen) ürün seçenekleriyle kişiye özel üretilmiş modeller hazırlanarak uygulanıyor.

Saat sistemleri teknolojileri itibarıyla yaz-kış saatini otomatik ayarlayabilen ürün, sisteme GPS anten dahil edildiğinde uydu senkronizasyonu ile çok hassas ve doğru zamanları gösterebiliyor.

Üretilen saatler klasik analog görünüm, kasalı, kasasız, ışıklı (LED aydınlatmalı), 1 metreden 16m’ye kadar çaplı özel üretim saatler olup her müşteri için titizlikle imal ediliyor.

Firma, standart üretimler dışında müşterilerin tasarladıkları özel imalatların uygulanabilirliklerini değerlendirerek müşteri memnuniyetini en ön planda tutuyor ve %100 profesyonel hizmet sunuyor.

 

A:  Bahariye Cad. Sülün Sok. No: 59 Nalçacı Han – İkitelli 
T:  0 212 494 38 38
F:  0 212 494 39 35
W:  www.erben.com.tr

Etiketler

Bir yanıt yazın