Bu Kapıda Fark Var

300'ün üzerinde model ve renk seçeneği ile AGT'nin yepyeni kapı koleksiyonuna ve kapıda kalite standartlarını yükselten ayrıntılara yakından bakın.

Günlük 1000 kapı üretim kapasitesi, 300’ün üzerinde renk ve model seçenekleri ile AGT Kapı tüm yaşam alanlarını güzelleştiriyor. Son teknoloji ile üretilen, 4 katmanlı ahşap kapıların mükemmel renkleri, üstün kalitesi ve sağlamlığı dışında özel ölçü ve model taleplerini karşılayabilecek esnek üretim özellikleri sayesinde hayalinizdeki tüm kapılar açılıyor.

 

 

Ürün yelpazesini her geçen gün geliştiren AGT, ev ve ofislere uygun çözümlerini kalite ile buluşturarak çizilmelere, nem ve ısıya karşı dayanıklılık özellikleriyle tüketiciye ulaştırmaya devam ediyor. Klasikten moderne her beğeniye uygun kapı tasarımları ile yaşam alanlarına fark katan AGT Kapılar bu özellikleriyle başta Dubai olmak üzere 58 ülkede tercih sebebi oluyor.

 

Çevreci SUNDECK’in tam mevsimi!

AGT tüketicilerinin gündelik hayatındaki gereksinimlerine duyarlı olduğu kadar çevreye de dost ürünler üretmeye devam ediyor. SUNDECK ürünlerinin kullanımı ile her 40 m² alanda, 15 yaşında olan 30 cm çapında ve 5 m yüksekliğinde bir ağacın kesilmesi önleniyor. 

Sundeck, aynı zamanda cephe kaplama çözümü olarak tüketicilerle buluşuyor. Ürün gamına yeni katılan kompozit tezgah ile ıslak mekanlarda kullanılabilecek yaratıcı bir alternatif sunan AGT kompozit tezgah 20’den fazla renk alternatifi ile tüketicilerin beğenisine sunuluyor.

 

AGT’den bakış açınızı değiştiren panel ve profil çözümleri

AGT bünyesindeki AR-GE ekibi, mimar ve tasarımcıları ile sektöre hizmet veren ürünler geliştirirken, dışarıdan aldığı tasarım danışmanlık hizmetleri ile de yeni ürünler geliştirmeye devam ediyor.

AGT tasarladığı yepyeni çözümler ile sektör profesyonelleriyle son kullanıcıları buluşturmak amacıyla soft touch ve ahşap görünümlü tekstüre yüzeyleri ürün gamına alarak mekan çözümlerine renk katmaya devam ediyor.

W: www.agt.com.tr

Etiketler

Bir cevap yazın