Braas’tan Estetik Yağmur İndirme Sistemleri

Braas'ın dünya çapındaki tecrübesi ve mühendisliği ile zorlu iklim koşullarına uygun olarak geliştirilen estetik, fonksiyonel ve uzun ömürlü yağmur indirme sistemleri, hem yağış suyunun etkin ve verimli şekilde tahliyesini sağlıyor hem de yapılara estetik bir görünüm kazandırıyor.

Braas yağmur indirme sistemlerinin esnek ve modüler birleşim yerleri sayesinde malzemelerin ısı değişimlerine bağlı genleşme ve büzülmesinden kaynaklanan sorunlar en baştan tasarım aşamasında çözülüyor. Böylece güçlü ve dayanıklı bir yapı elde edilerek yağış suyunun düzenli akışını engelleyen, kırılan, çatlayan ve yapının estetiğini bozan yağmur dereleri sorunu ortadan kaldırılıyor, uzun ömürlü bir çözüm elde ediliyor. Braas yağmur indirme sistemleri ürün gamındaki tüm ürünler; aşırı yağış, şiddetli rüzgar, kar ve tipi fırtınaları, yüksek sıcaklık gibi bütün dış etkilere karşı maksimum güvenlik sağlayacak şekilde üretiliyor.

Braas, yağmur indirme sistemlerinde bakırdan, titanyum çinkoya, bakır görünümlü PVC’den çift cidarlıya kadar zengin bir ürün gamı bulunuyor. Çatıyı çözülmesi gereken bir sistem olarak ele alan Braas, tüketicilerine güçlü, uzun ömürlü ve işlevsel yağmur indirme çözümleri ile estetik, konfor ve güveni bir arada sunuyor.

PVC Yağmur İndirme Sistemleri ürün gamına yeni eklenen PVC Deco, zarif yapısı ve bakır görünümü ile tüm yapılara değer katıyor. PVC Deco da diğer Braas çözümlerinde olduğu gibi ek yerlerinde contalı sistem ile teşkil ediliyor. Böylece uzun ömürlü ve estetik bir çözüm elde edilebiliyor.

 

A: Gebze Güzeller OSB İnönü Mah. Atatürk Cad. No: 20 Gebze – Kocaeli
T: 0 262 751 24 91
F: 0 262 751 22 22
W: www.braas.com.tr 

Etiketler

Bir yanıt yazın