Braas Vitasafe: Çatıda İnsan ve İş Güvenliği Çözümleri

Çatı üzerinde çalışmak hayati riskler barındıran bir faaliyettir. Çatı üzerinde gerçekleştirilen muhtelif bakım çalışmaları, anten montajı vb. faaliyetlerde yüksekten düşme vakaları yaşanabilir.

Tüm dünyada sadece eğimli çatılara yönelik ürünler ve çözümler geliştiren Braas, bu riskleri azaltmak ve çatıda iş ve insan güvenliğini garanti altına almak için yeni çözümü Vitasafe’i sunuyor.

Tüm detayları bir bütün olarak titizlikle çalışılmış ve tasarlanmış komple bir çözüm olan Vitasafe ürün gamı, TS EN 795 standardında belirtilen A1, A2 ve C sınıfı teçhizatlardan oluşuyor. Vitasafe C sınıfı esnek yatay yaşam hatları, bağlanma kancaları, döner ve sabit kancalar gibi onlarca detay ürünü ile eğimli çatılarda kalıcı bir ankraj sistemi oluşturulabiliyor. Ön görülen tüm güvenlik testlerini başarı ile geçen ürünler, kapsamlı teknik kılavuzları ile birlikte sunuluyor.

Birbiriyle tamamen uyumlu detay ürünleri, her türlü çatı geometrisine uygun ankraj sistemleri teşkil edilmesine imkan sağlıyor. Bu kalıcı ankraj sistemleri, uygun kişisel koruyucu donanımlarla birlikte kullanılarak çatı üzerinde yapılacak her işte maksimum insan güvenliği sağlıyor. Vitasafe Çatıda İş ve İnsan Güvenliği sistemi, teknik kılavuzları yardımı ile bu konudaki mevzuata uygun olarak, profesyonel ve konusunda uzman ekiplerle monte ediliyor.

W: www.braas.com.tr

Etiketler

Bir yanıt yazın