Braas Terracotta Serisi: Çatı Tasarımında Özgün İtalyan Estetiği

Braas Çatı Sistemleri, farklı renk doku, model ve yüzey teknolojilerinde ürettiği Braas Kiremit ile tüm mimari yapı tarzlarına uygun seçenekler sunuyor.

Braas Terracotta serisi ile Braas kalitesi ve İtalyan estetiği geleneksel çatı tasarımına cesur ve özgün bir şekilde yansıtılıyor. Antik görünümü ve zarif tarzı sayesinde gerek yeni gerekse yenileme projelerine yönelik olarak sunulan Braas Coppo Domus ve Braas Vario 5, Braas’ın İtalya’daki yüksek teknolojili fabrikasında üretiliyor. Braas, bu seri ile özellikle mimarlara sunduğu tasarım alternatiflerini daha da artırmayı hedefliyor.

Braas Terracotta ürün gamında Coppo Domus ve Vario 5 Marsilya modelleri bulunuyor. Türkiye’de sadece Braas tarafından sunulan Coppo Domus, farklı yüzey kalıpları ile zenginleştirilen antik görünümü, yüksek ve geniş kavisli tasarımı, “el yapımı” duygusunu yaşatan yüzey tasarımı ve kıvrımlı alt kenarları ile alaturka kiremit görünümünü en mükemmel şekilde yansıtıyor.

Braas, Coppo Domus ve Vario 5 Marsilya modellerini kendilerine özel Euro Rüzgar Klipsleri ile birlikte sunuyor. Euro Rüzgar Klipsleri, Avrupa normlarında paslanmaz çelikten üretiliyor ve rüzgara karşı direnç sağlamasının yanı sıra kiremitlerin çatıda düzgün bir şekilde monte edilebilmesini ve bu düzgünlüğün uzun süre korunabilmesini temin ediyor. Yan saçak çözümü için özel profilde bakır veya titanyum çinko kapatma elemanları öneren Braas, bu ve benzeri tüm detayları çözülmüş bir sistemle, uzun ömürlü, özgün ve estetik bir çatı olanağı sunuyor.

 

 

A: Gebze Güzeller OSB İnönü Mah. Atatürk Cad. No: 20 Gebze – Kocaeli
T: 0 262 751 24 91
F: 0 262 751 22 22
W: www.braas.com.tr

Etiketler

Bir cevap yazın