Braas PVC 2D Yağmur İndirme Sistemleri

Zorlu iklim koşullarına uygun olarak geliştirilen estetik, fonksiyonel ve uzun ömürlü PVC 2D Yağmur İndirme Sistemleri çift cidarlı yapısı sayesinde üstün bir dayanıma sahip.

Braas PVC 2D, hem yağış suyunun etkin ve verimli şekilde tahliyesini sağlıyor hem de yapılara estetik bir görünüm kazandırıyor.

Braas yağmur indirme sistemlerinin esnek ve modüler birleşim yerleri sayesinde malzemelerin ısı değişimlerine bağlı genleşme ve büzülmesinden kaynaklanan sorunlar en baştan tasarım aşamasında çözülüyor. Böylece güçlü ve dayanıklı bir yapı elde edilerek yağış suyunun düzenli akışını engelleyen, kırılan, çatlayan ve yapının estetiğini bozan yağmur dereleri sorunu ortadan kaldırılıyor, uzun ömürlü bir çözüm elde ediliyor.

Türkiye’ nin ilk ve tek çift cidarlı PVC deresi olan PVC 2D, güçlü geometrik yapısı ve “Havana Kahve” renk seçeneği ile çatılarda fark yaratıyor. Çift Cidarlı PVC 2D, çatılardaki yağış suyunun etkin bir şekilde drene edilmesi sorununu sağlam, estetik, fonksiyonel ve pratik şekilde çözmesi ile öne çıkıyor.

Ürün hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşılabilir.

 

A: Gebze Güzeller OSB İnönü Mah. Atatürk Cad. No: 20 Gebze – Kocaeli
T: 0 262 751 24 91
F: 0 262 751 22 22
W: www.braas.com.tr

Etiketler

Bir yanıt yazın