Braas InDaX Ankastre Fotovoltaik Sistem

Yüksek verimli Braas InDax Ankastre Fotovoltaik Sistem ile güneş enerjili akıllı çatılar.

Braas, önemli bir yenilenebilir enerji kaynağı olan “Güneş Enerjisi” ile “Çatı” kavramlarını özgün bir şekilde bir araya getiriyor. Çatıyı enerji üreten bir merkez haline dönüştürmeyi hedefleyen Braas, yüksek verimli InDaX Ankastre Fotovoltaik Paneller ile elektrik üreten güneş enerjili akıllı çatılar sunuyor.

InDaX Ankastre Fotovoltaik Sistem, Braas tarafından eğimli çatılar için üretilmiş, güneş enerjisinden elektrik üretimi sağlayan bir sistem. Braas uzmanlığı ile her ayrıntısı titizlikle tasarlanmış bir mühendislik çözümü olan InDaX Ankastre Fotovoltaik Sistem, çatıya tam ankastre yapısı ile estetik açıdan yapıya değer katıyor. Bindirme şeklinde dizilen panellerin pozisyonu ve bu uygulama için geliştirilmiş çerçeve sistemi sayesinde, her bir panelin alt kısmında optimum havalandırma sağlanıyor ve en üst seviyede enerji verimi elde ediliyor.

Braas’ın Almanya’da bulunan teknik merkezinde en zorlu hava koşulları göz önüne alınarak yapılan rüzgar tüneli testlerini başarıyla geçen InDaX Ankastre Fotovoltaik Paneller, patentli bir ankastre tasarıma sahip. Aşırı yağış, şiddetli rüzgar, kar, tipi fırtınaları ve yüksek sıcaklık gibi bütün dış etkilere karşı maksimum güvenlik sağlayacak şekilde üretilen InDaX Ankastre Fotovoltaik Sistem, modüler tasarımı ile dikdörtgen olmayan alanlarda da rahatlıkla kullanılabiliyor. Sistem, bileşenlerinin az sayıda olması ve hafifliği sayesinde hızlı ve kolay montaj imkanı sunuyor.

Braas, son kullanıcı, mimar ve müteahhitler için sunduğu avantaj paketleri ile kentsel dönüşüm sürecinde de dikkat çekiyor. Temel, optimum ve maksimum paket adları altında sunduğu avantajlı solar paketleri ile asansör, hidrofor, bahçe ve apartman toplanma alanı aydınlatması gibi temel elektrik ihtiyaçları Braas InDaX Ankastre Fotovoltaik Paneller ile karşılanabiliyor.

Ürün hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşılabilir.


A:
Gebze Güzeller OSB İnönü Mah. Atatürk Cad. No: 20 Gebze – Kocaeli
T: 0 262 751 24 91
F: 0 262 751 22 22
W: www.braas.com.tr

Etiketler

Bir yanıt yazın