Braas Figaroll PLUS: Labirent Havalandırma Kanallı Kuru Mahya Sistemi

“Yüksek performanslı mahya havalandırma çözümü Figaroll PLUS, yeni çift kanallı "labirent havalandırma tekniği" ile mahya hattında optimum havalandırma sağlıyor.

Çatı alt yapısını yoğuşma vb. etkilerle oluşabilecek neme karşı koruyarak sağlıklı bir iç mekan teşkiline yardımcı oluyor. Ebatları optimize edilmiş havalandırma kanalları ile içeri sızmaya çalışan yağmur ve kara karşı etkin bir direnç sağlıyor, çatı alt yapısını suya karşı mükemmel bir şekilde koruyor ve yapısal hasarları önlüyor.


Özel bir aparat kullanmadan kolayca şekillendirilebilen alüminyum yan şeritleri ve oldukça esnek yapısı (%50 uzama oranı) sayesinde tüm çatı kaplama profilleri ile %100 uyum içerisinde çalışıyor. Ürünün, 28 cm’den 32 cm’ye genişleyebilmesi, yüksek profilli çatı kaplama örtülerinde dahi tam bütünleşme sağlıyor. Yüksek UV dayanımı sayesinde ise durabilitesi yüksek, uzun ömürlü bir çözüm sunuyor.

Kolay ve hızlı bir şekilde uygulanabilen Figaroll PLUS ile sağlıklı, estetik ve uzun ömürlü bir kuru mahya sistemi teşkil edilebiliyor.

W: www.braas.com.tr

Etiketler

Bir cevap yazın