Braas Çatı Sistemleri’nden Yüksek Verimli, Estetik Güneş Enerji Sistemleri

Braas, "Güneş Enerjili Çatı Sistemleri" ile çatıyı enerji üreten bir merkez haline dönüştürüyor, önemli bir yenilenebilir enerji kaynağı olan "Güneş Enerjisi" ile "Çatı" kavramlarını özgün bir şekilde biraraya getiriyor.

Çatıya ankastre, yüksek verimli termal kolektörler ve sistem detayları ile enerji maliyetlerinde önemli oranlarda tasarruf imkanı sağlanabiliyor.

Braas Güneş Enerjili Çatı Sistemleri çatılara kattığı estetik değer, %100 su sızdırmaz detayları ve çatıya entegre yapısıyla tam bir mühendislik çözümü. Tüm yapı tiplerine yönelik farklı modellerde kolektörler, kombi boyler sistemleri ve birçok sistem ürününden oluşan Braas Güneş Enerji Sistemleri ürün gamı ile hijyenik sıcak kullanım suyu, ev ısınmasına destek ve havuz suyunun ısıtılması gibi faydalar sağlanabiliyor.

Güneş enerji sistemlerinde doğru projelendirme kritik öneme sahip. Braas bu amaçla, en uygun yatırım tutarı ile ulaşılabilecek en yüksek tasarrufun tespiti için her bir projeye özel fizibilite çalışması hizmetini de bir arada sunuyor.

W: www.braas.com.tr

Etiketler

Bir cevap yazın