Braas Çatı Sistemleri’nden Yeni Diva “Olympos Ateşi”

Dünyanın en büyük kiremit ve çatı sistemleri üreticisi olan Braas Çatı Sistemleri, özel doku tasarımlı çatı kaplama serisi Diva'ya yepyeni bir model daha ekledi. İsmini efsanevi Olympos Dağı'ndan alan Olympos Ateşi, sıra dışı ve prestijli çatılara sahip olmak isteyenlerin ihtiyacına ve zevkine hitap etmek için tasarlandı.

Braas Çatı Sistemleri, uzun vadede sorunsuz ve yüksek performanslı çatılar için farklı ürün grupları ile çatıyı çözülmesi gereken bir sistem olarak ele alıyor. Çatıların bu anlamdaki işlevselliğine ilave olarak, estetik açıdan da yapılara değer katabilmesi ve yapıların bulundukları çevre ile daha barışık ve uyumlu olabilmesi gerektiğine inanıyor. Bu amaçla, çatılara “moda” kavramını taşıyan Braas; farklı renk, doku ve profillerde çatı kaplama örtüleri geliştirerek, tüketicilere bilinçli tercihler yapabilme imkânı sunuyor.

Renklerin Gökyüzüyle Dansı: Olympos Ateşi®
Braas, sahip olduğu özel ve farklı dokusu ile çatılarda dikkat çeken Diva Serisi’nin son modeli Olympos Ateşi ile yine alışılmış kalıpların dışına çıkıyor. İsmini efsanevi Olympos Dağı’ndan alan Olympos Ateşi normal üretim süreçlerine ilave olarak özel bir yüzey tasarım işlemine tabi tutuluyor. Bu sayede, Olympos Ateşi’ nin portakal yüzeyli özel dokusu, gün içerisinde güneşin değişik açılarına göre çatılarda farklı renk algıları ve gölge efektleri yaratıyor. Olympos Ateşi’nin granit gri üzerine ateş kırmızısı renk kombinasyonu adeta gökyüzüyle dans ediyor.

Braas’ın İtalya’daki dizayn ofislerinde özel olarak tasarlanan Olympos Ateşi’nin, alışılmışın dışına çıkmak, sıra dışı ve çarpıcı çatılara imza atmak isteyenlerin ilk tercihi olması bekleniyor.

W: www.braas.com.tr

Etiketler

Bir yanıt yazın