Boyun ve Sırt Desteğinde Devrimci Tasarım: Freedom Ofis Koltukları

Yenilikçi sırt çizgisiyle uzun süre oturarak çalışanlar için bel ve sırt ağrılarına karşı omurganın ihtiyaçlarını otomatik olarak ayarlar…

Boyun ve Sırt Desteğinde Devrimci Tasarım: Freedom Ofis Koltukları

Ofislerde çalışırken uzun süre oturur pozisyonda kalmak en yaygın ve zararlı alışkanlıklardan biri. Bu durumun olumsuz etkileri, sırt bölgesine aşırı yüklenmenin yanı sıra kronikleşme eğilimi gösteren diğer rahatsızlıklar ve ilerleyen yorgunluk.

The New York Times tarafından “ofis koltuklarında altın standart” olarak adlandırılan Geleneksel çalışma koltukları kavramını yeniden tanımlayan Freedom Headrest, yenilikçi sırt çizgisiyle uzun süre oturarak çalışanlar için bel ve sırt ağrılarına karşı omurganın ihtiyaçlarını otomatik olarak ayarlıyor, gün boyu hareketi artırıyor.

Freedom Task ofis koltuğunun akıllı yaslanma mekanizması, her kullanıcı için otomatik olarak özel destek sağlıyor, gün boyunca sağlıklı ve kendiliğinden hareketleri teşvik ediyor.

Elverişsiz düğmeler, kollar ve manuel ayarlamalar olmadan, Freedom Task ofis koltuğunun görevi, etkin bir şekilde oturmayı zahmetsiz hale getirmek.

Freedom Headrest ofis koltuklarının kolçakları, diğer koltuk tasarımlarının aksine koltuğun arkasına takılı olduğundan senkronize kullanım sağlıyor.

Monitör Kolları


M2, kullanıcının monitörü en uygun mesafe ve yükseklikte ayarlayarak sağlıklı bir duruşta çalışmasını sağlıyor. 3,6 – 9 kg ağırlığındaki çok çeşitli düz panel ekranları destekleyen M2’nin kesintisiz kablo yönetimi ve minimal tasarımı, daha düzenli bir çalışma ortamı sağlıyor.

“Sit/Stand” Çalışma Üniteleri

Red Dot Ödüllü QuickStand Lite, sabit yükseklikli masayı aktif olana dönüştürüyor. Minimalist estetiği ofis ortamını tamamlıyor ve çeşitli donanımları destekliyor. Ayarlanabilir klavye ve monitör kolu platformu, yazı yazarken istikrar sağlıyor.

Yenilikçi dengeleme mekanizması, kullanıcıların oturma pozisyonundan ayakta durma pozisyonuna kolayca geçiş yapmalarını ve daha aktif hareket etmelerini sağlayarak gerçek anlamda aktif bir çalışma alanı yaratıyor.

QuickStand Lite, “sit/stand” kullanımını artırmak ve geleneksel ofisleri aktif, akıllı çalışma alanlarına dönüştürmek için rahatlıkla kullanılabiliyor.

Infinity Aydınlatma


Infinity LED görev ışığı yumuşak, parlamayan ışık oluşturarak, şık ve zamansız bir tasarım performansı sunuyor. Bu yaratıcı ergonomik tasarım, gözlere karşı koruma sağlıyor. %90 oranında geri dönüştürülebilir malzemeden üretilen Infinity aydınlatma, ortamda hareket olmadığında ışığı otomatik olarak kapatan sensör ile donatıldı.

__________

A: Poligon Mah. Katar Cad. No:21/A Sarıyer – İstanbul
T: 0212 229 19 14 – 0212 277 11 80
F: 0212 229 46 47
W: www.atecozemin.com/humanscale

Etiketler

Bir yanıt yazın