Bir Zemini SikaFloor® Yapan Nedir?

Yenilikçi zemin kaplaması çözümlerinde dünya liderlerinden olan Sika, müşterilerinin isteklerini dikkatlice dinliyor, işlerini etkileyebilecek değişikliklere göre beraber hareket ediyor, kanıtlara ve iyi uygulamalara dayalı güvenilir mühendislik çözümleri sunmak için araştırma, geliştirme ve testler ile kayda değer çözümler yaratıyor.

Sika; beton katkıları, su yalıtımı, çatı yalıtımı, sızdırmazlık ve yapıştırma, yenileme ve diğer endüstriyel uygulamaların yanı sıra zemin kaplamalarında da 100 yılı aşkın deneyim ve gelişen teknolojilerle zamana meydan okuyor.

Sika® ComfortFloor çeşitleri benzersiz döşeme uygulamaları için ayak altı konforu ve düşük VOC emisyonuyla sağlık bakımını kişisel tasarımlarla birleştiriyor.

Bireysel Tasarım

Sika dekoratif kaplama çeşitleri ticari, perakende ve eğlence alanlarında bireysel ve dekoratif tasarımlar için ihtiyaçları karşılıyor. Renkli çipler, agregalar ve diğer özel dolgu malzemeleri ile bu kaplamalar, kullanıcıların birçok farklı ve değişik dokular arasında değişen yüzey tasarımları yaratmalarını sağlıyor. Sika dekoratif kaplama sistemleri geniş bir aralıkta talebe uygun renkler dâhil, geniş bir renk aralığında üretilebiliyor. Bu, kullanıcıların bireysel tasarımlar yapabilmelerine veya kurumsal kimliklerini zeminlerine yansıtmalarına olanak sağlıyor.

Konfor ve Bakım

Sika ComfortFloor® sistemleri ticari ve kamu binaları gibi personel ve ziyaretçilerin uzun süre ayakta kaldığı yerlerde ayak konforu sağlamak için yumuşak bir yüzeye sahip. Bu esnek zemin kaplama çözümleri sadece ayak sesi gürültüsünü ve yapay gürültü iletimini azaltmakla kalmıyor, aynı zamanda elastik deformasyon ve çizilmeye karşı direnç sağlıyor.

Sika ComfortFloor® Çözümleri

  • Düşük VOC emisyonu,
  • Gürültü sönümleme,
  • Ses izolasyonu,
  • Yüksek ayak altı konforu,
  • İyi aşınma dayanımı,
  • İyi darbe dayanımı,
  • Çatlak köprüleme,
  • Dekoratif.

A: İstanbul Deri Organize Sanayi Bölgesi 2. Yol, J-7 Parsel, Aydınlı, Orhanlı Mevkii Tuzla, İstanbul
T: 0216 581 06 00 
W: www.sika.com.tr

Etiketler

Bir cevap yazın