biOrb Akvaryumlar

Her Yaşta Çocuk Şimdi Daha Mutlu

biOrb ürünleri olağanüstü tasarımlarıyla, akvaryum kavramını, içinde balık beslenebilen bir su tankı olarak görmekten çıkarıp, bir tasarım ürünü, dekorasyonu bütünleyen bir eleman olarak kullanabilme olanağı sunuyor.

İster ofis masanızın üzerinde stres terapisi olarak kullanın, ister toplantı odanızda konuyu değiştirebilen sevimli bir odak noktası, bir akvaryumun mekana katabileceği birçok avantaj var. Bir bekleme odasında, asansör ve hollerde ilgiyi toplayabilen, sessiz bir otel odasında ortama mutluluk verici bir canlılık katabilen biOrb akvaryumlar, tasarım, boyut, renk seçenekleri ve kullanım rahatlıklarıyla diğer dekorasyon ürünleriyle rahatça uyum sağlayabiliyorlar.

 
Zor hayat koşullarında insanlar kolay ve pratik yollarla stresten kurtulma yöntemleri ararlar. Kurulumu ve bakımı çok kolay yapılan bir akvaryum tam da bu işe yarıyor. biOrb, akvaryum almamak için bilinen ne kadar neden varsa alt alta koyup hepsi için birer çözüm üretmiş. Akvaryum kurulumunu ve bakımını çok basite indirgemiş, her türlü bilgi kutuların içinden çıkan kılavuzlarda mevcut. Yapılması gereken tek şey kutudan çıkan açıklamaların yazıldıkları şekilde aşama aşama uygulamak.
 
biOrb, balıklara sağlıklı bir yaşam ortamı sağlamak için her şeyi düşünmüş… Öncelikle benzeri olmayan filtreleme sistemi, alışılmışın çok üstünde bir oranda suda oksijen doygunluğu, tüm akvaryum suyunun bir döngü içinde devamlı olarak biyolojik ve katı tutma filtrelerinden geçmesi gibi… Akvaryum için gerekli olan tüm elektrikli cihazların yaratabileceği riskler, tek bir adaptörün kullanımı ve elektrik ile çalışan aletlerin 12 volt ile çalışmaları sayesinde çözüldü.

 
Standart bir biOrb akvaryumunda kullanılan hava hortumu ve ışık ünitesine 12 volt akım taşıyan kordonların ikisinin de şeffaf oldukları düşünüldüğünde, dizayn ve estetik ihtiyaçlarının bütünüyle karşılandığı anlaşılıyor.

 
biOrb akvaryumlarının gövde yapıları, boyut seçenekleri, ışık oyunları, aksesuar seçeneklerinin zenginliği kullanılarak kişiye özgü bir dünya yaratılabilir. biOrb akvaryumlarından birini evde veya işyerinde kullanırken mekanda kullanılan diğer unsurlardan vazgeçmek zorunda kalınmaz. Akvaryumun iç dizaynı, çeşitli biOrb aksesuarları kullanılarak, sahip olunan mekanın renklerine, dokusuna uygun şekilde oluşturulabiliyor. Akvaryum severlere bir akvaryum hediye etmek de çok kolay.

 
biOrb akvaryumları göz alıcı ve sağlam kutular içinde geliyor. Camdan 10 misli daha dayanıklı olan akrilikten üretildikleri için kutunun taşınması ve boşaltılması bir kullanıcının tek başına yapabileceği kadar basit ve kolay. Kutunun içinden su, balık ve zevke göre sonradan seçip yerleştirilebilecek dekorasyon unsurları hariç her şey çıkıyor.


Dea firması, tüm bu çözümlerin yanında istendiğinde akvaryumun kurulumu, sonrasında bakımı konusunda gerekli desteği veriyor. Ev veya kurumsal kullanımlarda istenirse bedeli karşılığı yıllık bakım anlaşmaları yaparak akvaryumseverin mutluluğunun kesintiye uğramamasını hedefliyor. 

 
W: www.e-dea.com.tr  / www.biorb.com.tr

Etiketler

Bir cevap yazın