Baumit’den Kendinden Yayılan Zemin Şapı “Nivello Quattro”

Yapı malzemeleri alanında kalitesi ve yenilikçi ürünleri ile Avrupa'nın lider markalardan biri olan Baumit'den yine yaratıcı bir ürün: "Nivello Quatro".

Baumit’in ürün grubu içerisinde bulunan şap ürünlerine eklenen Nivello Quatro, sadece iç mekan zeminlerinde kullanılmak üzere geliştirildi. Kendiliğinden yayılan kalsiyum sülfat bazlı ve beyaz renkte bir şap ürün olan Nivello Quatro, halı, parke ve seramik altında kullanılabiliyor; ayrıca eski zeminlerin renovasyonu için de son derece uygun.

Çimento, beton, kalsiyum sülfat ve asfalt zeminlerin düzeltilmesi için geliştirilen ürünün esneme kabiliyeti sayesinde yerden ısıtma sistemleriyle de başarılı sonuçlar elde edilebiliyor.

Kendiliğinden çok iyi yayılma özelliğine sahip olan Nivello Quattro, 20 mm’ye kalınlığa kadar uygulanabiliyor ve ürün döküldükten 8 saat sonra üzerinde yürünebiliyor. Oluşturduğu homojen üst yüzey ve “sıfır” çatlakla 72 saat içerisinde üzerine döşeme yapılmasına olanak sağlıyor. 25kg’lık ambalajda sunulan Nivello Quattro, şap makinası ile de uygulanabiliyor.

Baumit, ileriye yönelik fikirler

W: www.baumit.com.tr
F: www.facebook.com/BaumitTurkiye

Etiketler

Bir cevap yazın