Ateco Zemin, Renk ve Çizgilerin Dansı

İngiltere'den ithal karo halılarıyla; yurtiçi ve yurtdışında prestijli projelerde yer alan Ateco Zemin, 2014 ürün gamıyla iddiasını gözler önüne koyuyor. Ateco Zemin'in üst segment ürünleri arasında yer alan "Strands"; pink, scarlet, orange, yellow, lime, aqua, blue, night isimlerinde 8 renk seçeneğini beğeniye sunuyor.

Ateco Zemin Strands Karo Halı ile zeminlerde de renk şöleni yaşanıyor.

Bukleli yapısında, 1. sınıf solüsyon boyalı ve polyamide iplikler yer alıyor. Strands modeli, isminden de anlaşılacağı üzere lifli görünüm veren çizgilerden oluşuyor.

Her karo, siyah ince çizgi ve gri bir arka plan rengi ile başlıyor. Daha sonra tercihe bağlı olarak üç çarpıcı versiyonda; strands %5, strands %10 ve strands %60 yoğunluğuyla çizgiler uygulamada yerini alıyor. Böylece düz zemin üzerinde, seçilen renkler ve yoğunluk dereceleriyle çizgilerin eşsiz dansı mekanlara yansıyor.

Avrupa standartlarında kalite belgelerine sahip olan Ateco Zemin Strands ile, uygulamanın yapılacağı alanlarda harikalar yaratmak zor değil.

Çizgi yoğunlukları tek başına tercih edilebileceği gibi; yekpare, rastgele yekpare, dama tahtası gibi geçişlerle farklı görünümler de elde etmek mümkün.


A: Poligon mah. Sevim Sok. No: 10/A , İstinye – İstanbul
T: 0212 229 19 14, 0212 229 19 41
W: www.atecozemin.com

Etiketler

Bir yanıt yazın