Asmaz Ahşap’tan Yapısal Ahşap Ürünler

Asmaz A.Ş. ithal, sertifikalı yapısal ahşap ürünlerin iç ve dış pazarda satışını ve yapısal lamine ahşap ürünler konusunda, güçlü ve başarılı şirketlerin temsilciliğini yapan bir şirket.

Şirketin ürün gamının tamamı, mühendislik özellikleri ve mukavemet sınıfları belli, EN normlarında sertifikalı, yapısal ahşap malzemelerden oluşuyor. Standart ölçülerdeki yapısal ahşap ürünlerde yüksek miktarlarda stoklu çalışıldığı için, 24 saatlik sürede teslimat yapılabiliyor.

Asmaz Ahşap A.Ş.’nin ithalatını yaptığı yapısal lamine ahşap malzemeler, bilgisayar kontrollü entegre tesislerde el değmeden, kalite kontrolleri yapılarak üretiliyor. Sürdürülebilir ormanlardan elde edilen ahşaplar, bağımsız enstitülerin denetiminde, garantili ve her türlü sertifikaya haiz olarak üretiliyor. Yapısal lamine ahşap ürünler, rutubet oranı dengelenmiş bir şekilde paketlenerek, sevkiyata hazır hale getiriliyor.

Yapısal Lamine Ahşap Kirişler

GL 24h Mukavemet sınıfında EN 14080 – TS EN1194 standartlarında ithal, ladin, masif finger-jointed lamine yapısal ahşaptan mamul, farklı kesitlerinde kirişler (NSI) endüstriyel görünüm kalitesinde, dört yüzü planyalanmış, dört köşesi pahlanmış, %10-12 nem değerinde yapısal ahşap malzemelerdir.

Tamamı 13,5 m uzunluğunda yapısal ahşap malzemelerin, 60 mm ile 240 mm arasındaki kalınlıklar ile 1.200 mm genişliğe kadar farklı ebat ve kesitlerde kiriş asortileri stoklarda bulunduruluyor.

Yapısal Lamine Ahşap Döşeme ve Duvar Tabliyeleri

Günümüz gelişmiş yapıların ve yönetmeliklerin taleplerine uygun olarak, yapısal lamine ahşap döşeme tabliyeleri, projelerde ihtiyaç duyulan yüksek mukavemet değerleri ile vibrasyon oluşturmayacak güvenli masif döşeme sistemidir.

Masif döşeme tabliyeleri, değişik profillerde lamba zıvana birleştirme detaylarıyla, 80 mm kalınlıktan 240 mm kalınlığa kadar, 124 cm genişliği ile homojen ve yekpare döşeme strüktürleri yapılmasına olanak sağlıyor. Ürün bu özellikleriyle lojistik ve montaj sürelerinde tasarruf yaratılıp rasyonel bir çözüm sunuyor. Ürünler, stoklarda 13,5 m lik ölçülerde bulunuyor. Sipariş üzerine 18 m uzunluğa kadar imalat ve özel ölçüler yapılabiliyor. Asmaz Ahşap Karkas Yapılar, ürün yelpazesini stoklu tutuyor ve sipariş üzerine, projelere özel olarak, istenilen mukavemet sınıflarında, farklı görsel yüzey kalitelerinde ve değişik ağaç cinslerinde de kısa sürede tedarik edilebiliyor.

Stokta hemen teslime hazır olarak; 80- 100- 120- 140- 160- 180- 200 -240 mm kalınlıklarında, 1,240 mm genişliğe kadar 13,5 m uzunluğunda, yapısal lamine ahşap döşeme tabliyeleri bulunuyor.

Asmaz Ahşap A.Ş.’nin satış stratejisi, proje odaklı ürünlerin tedarik anlayışı. Asmaz Ahşap satış destek ekibi, projenin mimari ekibiyle birlikte çalışarak, teknik danışmanlık veriyor. Kullanılacak malzemenin tüm teknik parametrelerine hâkim satış destek ekibi, yapısal ahşap malzemenin cinsi, mukavemet sınıfı, görsel kalitesi gibi konularında detaylı bilgi veriyor, projede kullanılacak doğru ürünün seçimi için destek sağlıyor. Asmaz Ahşap satış ekibi özel sipariş yapısal ahşap ürün gerektiren projelerde, ürünlerin sipariş, tedarik, lojistik süreç yönetimi, planlama süreç yönetimlerini yapıyor. Tüm yapısal ahşap ürünlerin satış sonrası hizmet güvencesini sağlayan anlaşmaları bulunuyor. Böylelikle müşteriler, bütçeden ve zamandan tasarruf ediyorlar. Teknik danışmanlık hizmeti veren satış ekibi, sektöre ilişkin dünyadaki en son teknolojiyi ve yenilikleri, fuar ve konferanslara katılarak takip ediyor.

__________
A: Merkez Mah. Yeni Sanayi Cad. No:31 Taşköprü, Çiftlikköy – Yalova
T: 0226 353 30 23
W: www.asmazahsap.com.tr

Sapphire Istanbul
A: Emniyet Evleri Mah. Eski Büyükdere Cad. No: 1/4 D: 902 4. Levent, İstanbul
T: 0212 212 55 77
W: www.ahsapkarkas.com.tr

Etiketler

Bir yanıt yazın