ASAŞ’ın Skypanel Ombrae Ürünü ile Fark Yaratan Cepheler

Özgün tasarımı sayesinde ortaya çıkan yansıtma etkisi ile düzlemsel yüzeylerde üç boyut efekti oluşturan Ombrae, dış ve iç cephe tasarımlarını farklı bir boyuta taşıyor.

Bilgisayarlı dijital işleme yöntemiyle tasarlanan ve son teknolojiyle üretilen panellerin yüzeyindeki 3 boyutlu pikseller, ışığın çeşitli tonlarını yansıtarak cephelerde geometrik desenlerden gerçekçi fotoğraflara uzanan sınırsız uygulama seçeneği sunuyor ve her proje adeta eşsiz bir sanat eserine dönüşüyor.

Işık ve gölge oyunlarıyla gün boyu dinamik tasarım etkisi

İç mekana temiz hava girişinin sağlanması ile enerji tasarrufu

Marka kimliğini tamamlayan cephe tasarımı

Dışardan aydınlatma ile daha güçlü görsel etki

İç mekan uygulamalarında üç boyutlu tasarımlar

Ürün Hakkında

Gelişmiş sistem tasarımları ve yüzey malzemeleri ile her zaman sektöre yenilikler sunan ASAŞ, teknik anlamdaki uzmanlığını estetikle birleştiriyor.

Yanma direnç sınıfı A2 ve üzeri olan cephe kaplama sistemleri sunan Rescara Elite markasının Skypanel Sistemleri; soğuk cephe kaplamaları, dekoratif soğuk cephe kaplamaları ve dekoratif duvar kaplamaları için farklı tiplerde birçok çözüm sunuyor. Skypanel ürün gruplarınından en yenisi olan Ombrae ürünleri hem yangına karşı dayanımı ile güvenlik avantajı sağlarken, hem de esnek tasarım imkânlarıyla estetik beklentilere yanıt veriyor.

Her yıl sektördeki en yeni tasarımların tanıtıldığı rafine bir etkinlik olarak düzenlenen Architect@work Fuarı’nda mimarların beğenisine sunulan Ombrae, en yenilikçi ürünlerden biri seçilmişti.

Ombrae ürünü ile dış cephelerde projenin konseptine uygun olarak tasarımlar hayata geçirilirken; güneş ışığının levhadaki deliklerden süzülmesiyle hem iç mekanın aydınlatılması sağlanıyor hem de levha üzerindeki desenin yarattığı gölge ile tasarımın yansımaları iç mekanda da görülüyor. Özellikle yapılarda enerji verimliliğinin öneminin artmasıyla; kontrollerinin de kritik bir konu haline gelmesiyle, Ombrae’nin hava akımını yönlendirme, ısı yer değiştirmesi, gürültü engelleme gibi özellikleri ile de sektörde ürün seçiminde aranan niteliklerde ön sıralarda yer alıyor.

Daha fazla bilgi için tıklayın

Etiketler

Bir yanıt yazın