Artstone Duvar & Tavan & Cephe Kaplama Panelleri

Artstone için yaratıcılık, yenilikçilik ve inovasyon, ürün ve hizmetlerinde en belirleyici ve en önemli üç kriter. Artstone her mekâna uyabilecek özel ürünler yaratıyor, yeni trendleri takip ediyor, yeni üreteceği koleksiyonları en doğru ar-ge ile sunuyor, teknoloji, hizmet ve tasarımın doğru birlikteliğini kuruyor.

2005 yılından beri yurtiçi ve yurtdışında yaklaşık 7.000’in üzerinde projeye imza atan Artstone, her yıl genişlettiği ürün gamı ve özel tasarım çizgisiyle sektörün değişmez çözüm ortaklarından. Yenilikçi Tasarım, Beton, Tuğla, Taş ve Karoart başlıkları altında topladığı doğal taş, beton, tuğla, ahşap, kaya ve oksit görünümündeki ürünlerine, 2015 yılında ikonik bezemeli Karoart koleksiyonunu ve 2017 itibariyle geçmiş yüzyıllara göndermeler yapan Heritage koleksiyonunu da kattı.

Artstone dekoratif duvar panelleri mekânın iç duvarları ve binanın dış duvarları için, hatta bazen tavanlar için çok farklı tasarım alternatifleri, dokular ve desenler yaratıyor. Özellikle ahşap, doğal taş, kaya, beton ve tuğla gibi farklı malzeme çeşitlerinin görsel etkisini birebir taşırken, daha hafif olması sebebiyle mekânlarda tercih ediliyor.

Doğaltaşın m² ağırlığına oranla 1/10 kadar daha hafif yapıya sahip. Zaman içerisinde farklı malzemelerde görülebilen; renk solmaları, yosunlanmalar, rutubetlenmeler, dökülmeler, kırılmalar ve montajı sırasında şantiye kirlenmeleri ile karşı karşıya kalınmıyor. Montaj süresi çok daha kısa süreli ve pratik; 1000 m2’lik bir alan 1 haftada kaplanabiliyor. Ürün çeşitliliği adına çok zengin, modeller özgün ve çıplak gözle görünen dokuları aynı şekliyle uygulama yapılacak alana taşınıyor. Uygulaması doğaltaş ile gerçekleştirilemeyen kolon, tonoz, silindirik alanlar gibi yüzeylerin kaplanması mümkün. Hatta satış bankosu, aydınlatma olarak da çeşitli tasarımlarda yer alabiliyor; toplantı masaları ve oturma grupları bu ürünlerle kaplanabiliyor.

Artstone dekoratif duvar panelleri, vida montaj yöntemiyle uygulandığı için demontajı mümkün. Bu anlamda hem tasarımsal hem de teknik açıdan iç ve dış dekorasyona birçok katkı sağlıyor.

Artstone ürünlerinde teknolojiyle birlikte el işçiliğinin yer alması en önemli farklardan biri. Kompozit duvar kaplama ürünleri A2 Yanmazlık Sertifikalı, yangın, ısı, su ve neme dayanıklı, maksimum mukavemetli, dış hava şartları için de düşük genleşme oranına ve güneş ışınlarına karşı solmazlık özelliğine sahip. Özellikle panellerin üstün performansı, insan sağlığını koruyan hammaddesi ve hafifliği öncelikli seçim kriterini oluşturuyor.

Üretilen paneller için özel inorganik pigmentlerle renk kombinasyonları ve sonrasında yapılan özel boyama teknikleriyle yakalanan “doğala yakınlık” Artstone panellerinin fark yaratan bir diğer özelliği. Üstelik üretim sürecinin %90’lık kısmının teknolojik, %10’luk kısmının el işçiliği ile gerçekleşiyor olması, dokuyu ve görüntüyü birebir yaratıyor. Boya konusunda Jotun, montaj konusunda Hilti markalarıyla yapılan çözüm ortaklıklarıyla, ürünlere uygulanan ID numarası ve özel hologramla, kaliteye yönelik sektörel bir bilinçlendirme sağlıyor.

Artstone, duvarları için farklı uygulamalar arzulayan son kullanıcılar veya profesyoneller için en uygun çözümü geliştirerek optimal terminlerle, geniş profesyonel kadrosuyla hizmet veriyor. Proje bazında gelen talepler için gerekli bulunan durumlarda keşif yapılıyor. Montaj işlemi, montaj ekipmanlarının kalitesinden ödün vermeden, “akıllı vida” ve “çivi çakma” yöntemiyle gerçekleştiriliyor. 200’den fazla ürün çeşidiyle 50.000 m² hazır stok olanağıyla müşterilere hızlı ve optimum çözümler sunuluyor.

1500’e yakın renk tonuna sahip RAL kataloğundan müşterinin istediği renge göre belli m²’ler üzerinde özel renk ve patina çalışmaları yapılabiliyor. 15 yıllık ürün garanti süresi, 5 yıl montaj garantisi mevcut. Yurtiçi ve yurtdışında her bölge için montaj hizmeti veriliyor. Proje bazlı yapılan satışlarda ise, ürünlerin satın alımını gerçekleştiren kurumların montaj ekip adaylarına teknik destek ve uygulama eğitimi de sunuluyor. Ürünlerde sertifikalı, düşük solventli hammadde kullanılıyor; bu sayede ürünlerde yüksek kalite hedefi yakalanıyor. Uluslararası teknik şartnamelere uygunluk sertifikaları mevcut.

__

A: Barbaros Bulvarı N:24/B Balmumcu, Beşiktaş – İstanbul
T: 444 4 278
W:  www.artstone.com / dressyourwall.net

Etiketler

Bir cevap yazın