ARDEX – PANDOMO® Duvar ve Zemin Kaplamaları

Ev, ofis, kafeterya, restoran, kültür merkezi, mağaza vb. mekanlarda, yaratıcılık ve estetiğin öne çıkarıldığı prestijli projelerde PANDOMO® ürünleri sınırsız tasarım imkanı sunuyor.

PANDOMO® ile Mekanlarda Sonsuzluk
PANDOMO® duvar ve zemin uygulama ürünleri, dekoratif, modern ve doğal görünümlü, saten dokulu, çimento esaslı yüzey kaplama sistemlerinden oluşuyor. Üstün nitelikli karakteristiği ile 2002 Almanya Domotex Yapı Fuarı’nda “Yüksek Kaliteli Mimari Ürünler” dalında “Yenilikçi ve Yaratıcı Dekoratif Yüzey Kaplaması Ödülü”nü kazanmış.

Kişiye ve zevke özel renk seçenekleri, gölge, çizgi vb değiştirici etkiler zemini ve duvarları canlandırarak mekanı güzelleştiriyor, her mekana kendine has benzersiz bir hava veriyor.

PANDOMO®, eski ve bilinen yüzey kaplamalarından tamamen farklı ve yeni yapısıyla, içinde sonsuzluk hissi barındırıyor. PANDOMO®’yı ek yeri olmadan uygulayarak mükemmel saflıkta zeminler oluşturmak mümkün.


PANDOMO® Loft Floor: Yerinde Duran Zerafet
PANDOMO® Floor, stil, eşsiz olma ve dayanıklılık konularında en yüksek beklentileri dahi yerine getiriyor. Dikişsiz ve derzsiz zemin alanları, bir yandan cömert diğer yandan da çok rafine tarzda seçkin bir hava yaratıyor. Çimento bazlı ve modern endüstriyel görünüm, sadece kamuya açık alanlarda değil, gittikçe artarak evlerde de asil ve net bir ortam sunuyor. PANDOMO® Floor’un bir çok yüzü var. Renk tonlarının, nüanslarının, dalgalanmalarının ve tekniğinin bilinçli ve bireysel uygulanması sayesinde, her zemin hayat bularak mekana damgasını vurmaya başlar. 

PANDOMO® Wall: Duvarlarda Bir Devrim Gerçekleşiyor
PANDOMO® Wall sayesinde duvarlarda da PANDOMO® Floor ile aynı görüntüyü sağlamak mümkün. Asil bir görünüşten, düz veya yoğun kabartmalı yüzeylere kadar her şey mümkün ve bunun için fazla bir çaba harcamak da gerekmiyor. Çünkü PANDOMO® Wall’un çimentolu dekoratif dolgu maddesi W1, hem hafif hem de uygulaması hızlı. Özellikle de asil görünümlü ve ışığın düşüş açısına göre renk değiştiren yüzeyin görüntüsü çok çekici.

 

W: www.ardex.com.trwww.pandomotr.com 

Etiketler

Bir yanıt yazın