ARDEX AR 300 Multimörtel: Tek Ürün ile Çok Şey Başarmak

Daha fazla ne istenebilir ki? Tek ürün ile üç farklı ürünün görevini üstleniyor: Tamir harcı, dolgu ve sıva, yapıştırıcı. Onun adı: ARDEX AR 300 Multimörtel.

ARDEX’ten tam anlamıyla bir yetenek ürünü. Tek başına şantiyede-tadilat işlerinde her şeyin üstesinden geliyor. Zeminde ve duvarda kullanılıyor. Böylelikle banyo vb. mekanların yenileme çalışmalarında zaman kazandıran üstün bir yardımcı görevi görüyor.

Tek ürün ile çoklu kullanım

1. Kusurları Doldurmak
Her türlü delik, çatlak, boşluk ve kırıklar ARDEX AR 300 Multimörtel ile zahmetsizce tamir edilir ve doldurulur. Ürün uygulama sırasında kolayca uygulanabilir. İnşaatta hızlı ilerlemeyi sağlar.

2. Dengeleme, Doldurma ve Sıvama
Bir tamir harcına yaraşır her şey ARDEX AR 300 Multimörtel da mevcuttur, mükemmel duvar ve zemin tamiri olanağı sağlar. Bununla birlikte tabaka kalınlıkları 2 mm’ den 30 mm’ye kadar dolgu yapar.

3. Yapı Panelleri Montajı
ARDEX AR 300 Multimörtel ile yapı panelleri; alçı ve çimento plakalar, yalıtım plakaları gibi ürünler aynı şekilde mükemmel yapışır. Bozuk zeminleri doldurmak için hızlı alternatif sunar. Bununla birlikte boru tesisat ve boşluklarının kapatılmasında, niş vb tasarımsal şekillerin tuğla ile yapılmasına yardımcı olur.

4. Tuğla / Gazbeton Yapıştırma
ARDEX AR 300 Multimörtel in yeteneklerinden bir diğeri de duvar yapımı. Gazbeton, tuğla ve kireçtaşı onun yardımıyla mükemmel yapışır. Mesela küvet ve lavabo duvarları ve duş bölmeleri gibi.

5. Seramik Döşeme
Son nokta olarak ARDEX AR 300 Multimörtel seramik yapıştırmada da başarısını gösterir. Seramik, porselen ve çinilerde de bu geçerlidir. Küçük, dar ve iddialı zeminler, örneğin yaşam alanlarının banyo ve mutfakları, plakaları problemsiz yapıştırır. EN 12004’e göre C1 FT sınıfındadır.

Üstün yetenekli ARDEX AR 300 Multimörtel tümüyle etkileyicidir. Performansı belirgin ve çok yönlü kullanım imkanı sağlar.

Düşük Emisyon

ARDEX AR 300 Multimörtel birçok yeteneği ile etkiliyor. Sayısız olası uygulamalarının yanı sıra kolay ve hızlı kullanımı ile önemli bir özelliği ön plana çıkıyor. ARDEX AR 300; EC 1 R olarak onaylandığından ”düşük emisyonlu” olarak adlandırıldı. Bu bakımdan da üst kalitede ultra modern bir yapı malzemesidir. Temiz bir çevre için, kullanıcı ve tüketicilerin sağlıklarının korunması için güvenli ortamlar sunar.

Ürün Özellikleri

  • İç ve dış mekanlarda, duvarda ve zeminde dolgu uygulamaları için,
  • Tuğla, kireç taşı ve gaz beton gibi taşların yapıştırılmasında,
  • Seramik ve porselen seramiklerin yapıştırılmasında, EN 12004’e göre C1 FT sınıfında,
  • Düşük rötre özelliği ve kullanım kolaylığı,
  • 2 mm’den 30 mm’ye kadar tabaka kalınlıkları,
  • 2 saat sonra üzerinde yürünebilir,
  • Sünger veya çelik mala ile istenilen kıvamda son kat yüzeyi elde edilir,
  • Su ve hava koşullarına uygun.

W: www.ardex.com.tr 

Etiketler

Bir yanıt yazın