APEC “Akıllı Çelik Yapılar” ile Yatırım Maliyetlerini Aşağıya Çekiyor!

Obdan Grubu'nun bir kuruluşu olarak endüstriyel ve genel yapılar konusunda tasarım ve üretim yapan APEC Yapı A.Ş. Akıllı Çelik Yapıları, rakip tekniklere göre daha ekonomik fiyatlarla sektöre sunarak, yatırımcının en önemli gider kalemlerinden biri olan 'sabit yatırım maliyetini' aşağıya çekmeyi hedefliyor.

“Akıllı çelik yapılar” sloganı ile dünyanın çeşitli coğrafyalarına Karamürsel ve Yalova’da bulunan iki fabrikası ile tam otomatik makinelerde ürettiği çelik yapılarını ihraç eden APEC, son yıllarda gerçekleştirdiği makine yatırımı yanında Ar-Ge ve Ür-Ge çalışmaları ile üretim kapasitesini 2 bin m2/gün, çelik yapı karkas üretimini ise 4 bin m2/gün’e çıkarttı.

Yapı sektöründe innovasyon kültürünü bir kurum vizyonu olarak kabul eden, daha kaliteli ve hızlı üretilebilen çelik yapıları ekonomik fiyatlarla sunarak, yapı sektörünün en önemli maliyetlerinden biri olan yatırım maliyetini aşağıya çekmeyi hedefleyen APEC Yapı A.Ş., ekonomik ömrün daha çabuk başlaması ve tüm yapıların taşınabilir olması ile de sektöre ayrı bir avantaj sunuyor.

Endüstri sektörünün kaliteli, uzun ömürlü, depreme karşı güvenli, ekonomik depolama ve konumlandırma yapıları için kalıcı çözümler üreten APEC Yapı A.Ş. hızlı üretim ve hızlı montaj sunarak firmalara avantaj sağlarken, yapılarda bakım gerektirmeyen, korozyona dirençli, Z275 galvanizlenmiş Alman çeliği kullanarak da lojistik firmalarına da uzun süreli kullanım ve maliyet tasarrufu sağlıyor.

Çevre dostu ve sürdürülebilir yapı malzemesi çelik kullanarak gelecek nesillere karşı sorumlu davranan APEC Yapı A.Ş., çerçeve sistem tasarımı, cıvatalı bağlantıları sayesinde kaynak gerektirmeyen, estetik, büyütülebilir, sökülebilir ve taşınabilir yapılar sunuyor. Ar-Ge birimi ile taşıyıcı sistem tasarımının bilgisayar ortamında, yüksek mühendislik çözümleri ile zorlu doğa koşullarının yanı sıra, deprem bölgeleri için en doğru tasarımları hatasız üretiyor. Kullanılan yüksek kalite çelik ve mühendislik çözümler ile daha hafif yapılar üreterek, bu sayede altyapı-temel maliyetlerini en aza indiriyor.

Son derece ekonomik olan APEC’in endüstriyel yapıları, şirketlerin veya kurumların gereksinimlerine uygun ticari yapılardan sanayi yapılarına, tarım ve hayvancılık üretim ve işleme tesislerinden soğuk hava depolarına, büyük ölçekli hangar ve depolardan eğitim yapılarına, mağazacılık yapılarından spor salonlarına, villalardan toplu konut projelerine kadar hayal gücünün sınırlarını zorlayan çözümler üreterek hizmetine sunuyor. Kapalı alan ihtiyacı olan her firma için hizmet sunan APEC, uygun çözümleri ile gelişmiş akıllı çelik yapıları müşterilerine anahtar teslim sunuyor.

 

A: Mahir İz Caddesi No: 13 A Blok Kat: 3 Altunizade İstanbul Türkiye
T: 0216 474 68 00
F: 0216 474 62 12
W: www.apec.com.tr

Etiketler

Bir yanıt yazın