APEC Akıllı Çelik Yapılar ile Akıllı Çözümler

Apec Çelik Yapı, ileri teknolojiyle donatılmış tesislerinde, uluslararası mühendislik standartlarına uygun yüksek kapasiteyle ürettiği çelik yapılar ve yenilikçi yaklaşımı ile Endüstriyel & Genel Kullanım Çelik Yapılar konusunda yeni bir çağın kapısını aralıyor.

Hızlı, Güvenli, Uzun Ömürlü Sınır Ötesi Tasarımlar

Endüstri sektörünün, kaliteli, uzun ömürlü, depreme karşı güvenli, ekonomik depolama ve konumlandırma yapıları için kalıcı çözümler üreten APEC Çelik Yapı, hızlı üretim ve hızlı montaj sunarak firmalara avantaj sağlarken, yapılarda bakım gerektirmeyen, korozyona dirençli, Z275 galvanizlenmiş Alman çeliği kullanarak da lojistik firmalarına uzun süreli kullanım ve maliyet tasarrufu sağlıyor.

Çevre dostu ve sürdürülebilir yapı malzemesi çelik kullanarak gelecek nesillere karşı sorumluluğu sahiplenmiş APEC Çelik Yapı, çerçeve sistem tasarımı, cıvatalı bağlantıları sayesinde kaynak gerektirmeyen, estetik, büyütülebilir, sökülebilir ve taşınabilir yapılar sunuyor. Yüksek mühendislik çözümleri ile zorlu doğa koşullarının yanı sıra, deprem bölgeleri için en doğru tasarımları hatasız üretiyor. Kullanılan yüksek kalite çelik ve mühendislik çözümler ile daha hafif yapılar üreterek, bu sayede altyapı-temel maliyetlerini en aza indiriyor.

Endüstriyel Yapılardan, Konut Projelerine Hayal Gücünün Sınırlarını Zorlayan Çözümler!
Şirket veya kurumun gereksinimlerine uygun ticari yapılardan sanayi yapılarına, tarım ve hayvancılık üretim ve işleme tesislerinden soğuk hava depolarına, büyük ölçekli hangar ve depolardan eğitim yapılarına, mağazacılık yapılarından spor salonlarına, villalardan toplu konut projelerine kadar hayal gücünün sınırlarını zorlayan çözümler üretiyor.

Endüstriyel Yapılar
Fabrika binası, üretim tesisi ya da depoya mı ihtiyaç var?

Tarım & Hayvancılık Yapıları
Tarımsal ve hayvancılık için gerekli olan mahsülleri depolamak, araç ve ekipmanları korumak, yetiştirilen hayvanları barındırmak, ekilen ürünleri sera ile her mevsim yetiştirmek gibi çok çeşitli amaçlar için, binicilik tesislerinden hayvan çiftliklerine, tarımsal depolardan soğuk hava depolarına, hızlı, uzun ömürlü ve dayanıklı çelik yapı çözümleri.

Lojistik Depolar
Lojistik depolar için tasarlanan çeşitli modeller, hızlı çözümler üreterek, ekonomi ve güvenilirlik ile tüm dünyaya sevk ediliyor.

Spor Salonları
Kolayca kurulabilen, ekonomik ve estetik spor salonları yapı projeleri.

Üniversite & Eğitim Binaları
Anaokullarından üniversitelere kadar tüm eğitim yapılarında, her türlü bütçeye uygun APEC okul çözümleri.

Hotel – Resort – Bungalov
Otellerden resortlara, spa işletmelerinden bungalovlara tüm turistik yapılar için kusursuz çözümler.

Konut Projeleri
Toplu konut projesiyle küçük bir siteye ya da hayallerde ki müstakil bir eve sahip olmak mümkün!

Prefabrix ile Yeni Nesil Prefabrik Yapılar
Modern bir satış ofisi, ferah ve şık bir showroom ya da pratik ve ekonomik bir idari binaya mı ihtiyaç var? Apec’in yeni nesil prefabrik yapıları tüm ihtiyaçlara hız, fiyat ve performanstan ödün vermeden çözüm sunuyor.

 

A: Spine Tower Kat:17 Maslak, Sarıyer/İstanbul Türkiye
T: +90 212 280 22 00
F: +90 212 280 22 10
W: www.apec.com.tr

Etiketler

Bir yanıt yazın