ALLSTEEL Ofis Oturma Sistemleri

Dünyanın bir numaralı ofis ve oturma sistemleri üreticisi ABD'li ALLSTEEL artık Türkiye'de.

Allsteel, ofis ortamının ihtiyacı ve personel gereksinimlerine uygun geniş ürün yelpazesi ile oturma sistemlerinde doğru çözümleri sunuyor.

Tüm aksamı ve en küçük parça detayına kadar tamamı ile Amerikan üretimi olan bu oturma sistemlerinin her biri, kullanım amacına uygun ergonomi ve maksimum konforu sunmak üzere tasarlanmış. Her bir ALLSTEEL ürünü uzun yıllar arızasız ve kalitesinden kaybetmeden hizmet edecek şekilde üretilmiş.

ALLSTELL, ergonomistlerden oluşan bir araştırma ekibi ile çalışanların oturma alışkanlıkları ve işyeri ortamındaki gerçek ihtiyaçlarını tespit ederek tasarımlarına yön vermiş.

Her bir ürün, tasarlandığı fonksiyonu kullanıcısına en iyi sunacak şekilde, vida detayından montaj yöntemine kadar sürekli gelişim mühendisliği anlayışı ile üretilmiş.

ALLSTEEL oturma sistemleri, verimliliği arttırmaya kesin katkıda bulunacak ve çalışma ortamı için bireysel veya kurumsal ihtiyaçlarda mutlak doğru tercih olacak.

ALLSTEEL oturma sistemleri %100 çevrecilik bilinci ile “yeşil” kavramının çok ötesine geçen bir anlayış ile üretiliyor.

Tüm ürünler LEED sertifikasına sahip olup, ALLSTEEL ekibi LEED projesi için mimarlara ve tasarımcılara özel danışmanlık sunabiliyor. Tüm ürünler ömür boyu garanti kapsamında yer alıyor.

W: www.agk.com.tr

Etiketler

Bir yanıt yazın