Aile Banyolarına, Aile Boyu Konfor…

Nest serisiyle Pentagon Design tasarımcıları, "iyi tasarımı" ulaşılamaz olmaktan çıkarıyor her banyoya uyarlıyor.

Sınırsız ürün seçeneği ve yeni nesil modülerlik sunan işlevsel tasarımlar, ailedeki herkese karşı ne kadar “düşünceli” olduğunu hissettiriyor. Ergonomik detaylar banyoda geçirilen anları güzelleştiriyor; gerçek senaryolardan ilham alan kullanışlı çözümler aile boyu konfor getiriyor. Formlar hafif ve yalın, ihtiyaçları öngören çözümler “duyarlı” ve “düşünceli”.

Çamaşır sepeti, Nest serisine özel tasarım fikirlerinden biri. Lavabo altına saklanabilen tekerlekli çamaşır sepeti istenirse alt dolaba da dönüşebiliyor.

Her ihtiyaca “geniş geniş” yer

Boy dolapları tek ya da çift kapak seçenekleriyle özellikle geniş aileler için daha fazla saklama alanı yaratıyor. Yavaş kapanma özelliği herkes için güvenli kullanım sağlıyor.

Yalınlıktaki zeka Roomy!

Basit bir detay, banyonuzu değiştirebilir: Roomy kompakt duş ünitesinde olduğu gibi… 90 cm genişliğindeki oturma alanı ergonomik kullanım sağlıyor ve derin çekmeceli bir saklama ünitesine dönüşüyor. Banyoda yer kaplayan, göz önünde olmasını istemediğiniz her şeyi, burada kolayca saklayabilirsiniz.

Aydınlatmalı aynada ve lavabo çevresinde bulunan LED ışık, aydınlık görünüm sağlarken banyonun genel atmosferine şıklık katıyor. Aynayı çepeçevre dolaşan LED ışıklı düz ayna ve aydınlatmalı dolaplı ayna seçenekleri mevcut.

Çocuk basamağından gece aydınlatmasına, kolay erişilebilen saklama alanlarından hayatı kolaylaştıran tüm detaylara, her çözümde aile boyu rahatlığı düşünen bir tasarım… 

 

Nest Trendy armatürler, farklı boyutlar ve formlardaki düz veya asimetrik lavabolar ile uyum gösteren modülerliğe ve su tasarrufu özelliğine sahip. Nest ve Nest Trendy lavabolar istenen banyoyu oluşturmak için ideal: Kalın veya ince tasarım, farklı ebatlar, kompakt ya da asimetrik kullanıma uygun seçenekler ile.

W: www.vitra.com.tr

Etiketler

Bir cevap yazın