AGK Yer Kaplamaları

Havsız Karo Halı – Flatworks “Halı’nın Yumuşaklığı, Taş’ın Sertliği”
Dünyanın ilk ve tek mikro dokuma tekniği ile dokunarak çevre bilinci içinde en az iplik kullanımı ile üretilmiş yüksek tasarımlı, ezilmeyen InterfaceFLOR Karo Halı yer kaplamaları, mükemmel performansı ile birlikte, bakım kolaylığı ve zengin renk desen seçenekleri ile mimar ve tasarımcıların hayallerini gerçekleştiriyor.

Bir halı ürününün çevreye verdiği olumsuz etkinin %50’sinden “iplik” sorumlu tutulur. InterfaceFLOR, bu sonuçtan yola çıkarak çevreye olan hasarı asgariye indirmek üzere, 2020 yılına kadar sıfır atıkla üretim yapabilmek misyonunun bir parçası olarak, Flatworks isimli mikro dokuma ürünleri tasarlayıp üretmenin gururunu yaşıyor.

“Az Çoktur” prensibinden hareket ile performans ölçütlerinden ödün vermeden %50 daha az iplik kullanarak ortaya çıkan bu yepyeni ürün koleksiyonu, bugüne kadar hayal edilebilecek tüm özellikleri ile beraber sunuluyor.

Flatworks, birbirinden güzel renk ve desenleri ile tasarlanan mekana yepyeni bir yer kaplaması kavramı sunuyor. Mikro dokuma havsız karo halılar normal halı ile sert zemin kaplamaları arasında bir köprü vazifesi görüyor ve her iki tarzın tam ortasında bir seçenek sunuyor.

Etiketler

Bir yanıt yazın