ACO Polipropilen Yer Süzgeçleri

ACO Polipropilen yer süzgeçleri modüler uygulama sistemiyle ürünlerin çeşitli kombinasyonlarda kullanımına olanak tanıyarak uygulama alanlarında kesin çözümler sağlıyor.

Islak zeminler için mükemmel çözüm olan ACO Polipropilen Yer Süzgeçleri EN 1253’e göre polietilenden imal ediliyor ve villalarda, apartman dairelerinde, yurtlarda, otellerde güvenle kullanılabiliyor. Teknik olarak sunduğu avantajlar sayesinde sektörde çok kullanılan ürünler arasına girmiş.

Çok yönlü işlevin yanı sıra nihai kullanıcı için hijyen ve temizlik konularında da önemli bir ürün. İçindeki koku tutucu parça kolay çıkarılabiliyor ve temizlenebiliyor.

Ana Parçası Entegre Contalı
Tüm ana parçaların üst kısımlarına conta monte edilmiş. Uygulayıcı hatasız olarak rahatça montajı gerçekleştirebiliyor ve sızdırma sorunları kesinlikle yaşanmıyor.

Yüksek Hidrolik Değerler
ACO ürünleri, EN 1253 normunun kesinleştirdiği polyetilen yer süzgeçleri ile ilgili gider değerlerini tamamen sağlıyor. DN 50, DN 70 ve DN 100 süzgeçleri 1,8 lt/sn’lik akış değerine ulaşmakta.

DN70 ve DN100 Bir Süzgeçte
Tek bir süzgeçte bağlantı ölçüleri DN70 ve DN100 karşılanabiliyor. Böylelikle ilave bir varyasyona gerek kalmıyor. Böylece uygulayıcıya şantiyede daha fazla hareket olanağı sağlanmış oluyor.

Yüksekliği Ayarlanabilir Ana Gövde
Tüm yer süzgeçlerinin yüksekliği ayarlanabiliyor ve ızgaraları paslanmaz çelikten imal ediliyor. Sunulan ince izolasyon flanşı ile mükemmel izolasyon sağlanabiliyor.

W: www.acoturkiye.com

Etiketler

Bir cevap yazın