ACO Paslanmaz Çelik Duş Kanalları

ACO-Modern Duş Kanaları ile Mimarlara Yeni Ufuklar Açıyor

ACO, projelerde saf cam ve doğal fayansların veya serbest alan uygulamalarının bulunduğu, yüksek kaliteli banyolar için gönül rahatlığıyla kullanılabilecek geleceğin ürününü sunuyor. 6 farklı model ve 8 değişik ölçüsü ile paslanmaz çelikten imal edilen duş kanallarının ızgaraları üstün lazer teknolojisi ile imal ediliyor. Bu sayede pürüzsüz bir üst yüzey elde ediliyor.

Paslanmaz çelikten imal edilen sağlam yapılı kanal gövdesi, suyu en hızlı şekilde süzgece iletecek eğimle tasarlandı.

 
Ürünler lazer ile kesilip ve kimyasal işlemlerden geçiriliyor. Bu da ürünlerin, kullanıcı için yüksek güvenlik içerdiğini ve konforlu olduğunu garanti ediyor.
 

Avrupa’nın En Çok Satan Duş Kanalı!
Sadece zarafetiyle değil, özel tasarımı ve işleviyle de göz kamaştıran ACO Paslanmaz Çelik Duş Kanalları, alışılagelmiş duşlardan farklı olarak duşta hareket özgürlüğü de sağlıyor.

 
Yeni D ve C serileri, banyoları farklı bir konsepte taşıyor. ACO, banyolara artık daha konforlu, daha hijyenik ve değişik kapak seçenekleriyle paslanmaz çelikten, laserle kesilmiş, kimyasal proseslerden geçirilmiş, yüksek hidrolik kapasiteli şık ürünler sunuyor. Yine paslanmaz çelikten olan ve kolay çıkartılabilen koku tutucu kilidi, kolay temizlik imkanı sağlıyor ve olası koku rahatsızlığını önlüyor.

Avantajları
– Estetik görünüm
– Paslanmaz çelik
– Lazer kesim, ince işçilik
– Kullanım rahatlığı
– Kolay bakım
– Koku tutucu kilit
– Uygun fiyat

W: www.acoturkiye.com

Etiketler

Bir yanıt yazın