ACO MultiLine – Polimer Beton Drenaj Sistemleri

Yeni ACO DRAIN® Multiline V-kesitli kanal drenaj sistemleri, yüzey sularına karşı ACO'nun gelişmiş çözümüdür.

Kanalların V kesitli dizaynı sayesinde akışkanın hidrolik performansı arttırılmıştır. Dolayısıyla kanal içinde herhangi bir tortu birikimi söz konusu değildir. 6 farklı genişlikte polimer beton kanal gövdeleri ve A15 ile E600 arasındaki tüm yük sınıflarında uygulanabilir.

Döküm, galvaniz veya paslanmaz çelik ızgaraları ile ACO DRAIN® Multiline planlama ve uygulamada kolaylık sağlayan, DIN EN 1433′ e göre en son teknolojiye sahip üstün bir drenaj sistemidir.

Avantajları

– Planlaması ve montajı kolay

– Dinamik ve statik yüklere dayanıklı

– Alternatifli kapak çözümleri

– Kenarları metalle desteklenmiş kanal gövdeleri

– Mükemmel hidrolik performans

– İstenilen yük sınıflarına uygunluk

– Yeni kilit sistemiyle daha güvenli

– Otoparklar, limanlar, havaalanları, otoyollar gibi farklı kullanım alanları

– Dinamik ve statik yüklerde kullanabilme imkanı

Yeni vidasız kilit sistemi Drainlock, ızgara kapaklarının basit montaj ve demontajını sağlar.

Geleceğin Drenaj Kanal Sistemi

ACO DRAIN® Multiline drenaj sistemleri, estetik ve işlevsellik yönü ve yüklere karşı dayanıklılığı ile neredeyse tüm mimari talepleri karşılayabilecek niteliktedir. Alternatifli kapakları, toplama kovaları ve kenar destek profiliyle sınırsız çözümler sunar. Kapaklar, kanal gövdesinden bağımsız olarak kombine edilir ve A 15’den E 600’e kadar olan tüm yük sınıflarına uygun olarak tasarlanmıştır.

ACO DRAIN® S kanal drenaj sistemleri, ağır yüklere maruz kalan yüzeylerin drenajı için, ACO’nun geliştirdiği ileri teknoloji bir çözümdür. 4 farklı genişliği ile A15′ den F900′ e kadar tüm yük sınıflarının ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir. Polimer beton gövdesi ve dizaynı sayesinde suyu yüzeyden en hızlı şekilde tahliye etmek için tasarlanmıştır.

Avantajları

– Planlaması ve montajı kolay

– Üstün hidrolik performans

– A15′ den F900′ e kadar her yük sınıfına uygunluk

– Benzin istasyonları, havaalanları, otoparklar ve otoyollarda kullanabilme imkanı

Kanal özelliklerinin çeşitliliği sayesinde tasarımda özgürlük

ACO, kanal kesitlerine yeni standartlar getirmiştir. Geleneksel sorunlara yeni bir fikirle yeni çözümler üreten ACO DRAIN® uygulamaları pek çok farklı genişlik ve şekildeki kanallarda kullanılabilecek tek bir gövdeyle farklı problemlere basit çözümler sunar.

Yeni kanalların sihri detayında saklı

– Yeniliğin kaynağı V-dizaynıdır. Bu yeni kanal profili sadece drenaj sistemini güçlendirmekle kalmıyor, aynı zamanda kanal içinde tortu biriktirmeme özelliğini de geliştiriyor.

– Yeni yan duvar yapısı ve zekice dağıtılan yükler, hissedilir şekilde yükseltilmiş su taşıma gücü dayanıklılık durumunu arttırıyor.

– Düzenlenen yeni tasarımı ile, hafif izafi ağırlığıyla ağır yüklere karşı dayanıklılık sağlıyor. Uygulayıcı için fark edilir derecede avantaj getiriyor.

– Çok fonksiyonlu ve tüm uygulamalarda çok verimli olan bu sistem sağlam bir planlama sağlıyor.

– DIN EN1433’e uygun, uluslararası projelerde kullanılan bir sistem sunuyor.

W: www.acoturkiye.com

Etiketler

Bir cevap yazın