ACO Monoblock Drenaj Kanalları

ACO Monoblock Drenaj Kanalları, tek parça polimer betondan oluşan yapısı sayesinde yağmur ızgarası çalınma riskini ortadan kaldırıyor ve yüksek kapasiteli yağmur drenajı sağlıyor. Dayanıklı malzeme yapısı ve yüksek yük dayanımı sayesinde uzun yıllar kullanılıyor ve maddi kayıpları engelliyor.

ACO Monoblock; yüksek yük dayanımı özelliği sebebiyle hava alanlarında, otomobil yarış pistlerinde, tünellerde, endüstriyel alanlarda, limanlarda ve askeri tesislerde çoğunlukla tercih ediliyor. Maksimum belirlenmiş F900 yük sınıfına kadar dayanımı var. Monoblock Drenaj Sistemleri, akredite ürün olup tüm otomobil ve bisiklet yarış alanlarında otomobil federasyonlarının talebi ile kullanılıyor.

Farklı renk ve boyut seçenekleri ile hem görsel bütünlüğü sağlama adına çeşitlilik sunuyor, hem de farklı drenaj ihtiyaçlarına karşılık veriyor. ACO Monoblock, otoyollarda kullanılabildiği gibi yaya ve çevre düzenleme projelerinde de kullanılmaya uygun. Su giriş delikleri, yaya alanları ve otoparklarda emniyetin sağlanması için geliştirildi. Kanalların döşenmesi son derece kolay ve güvenli. Sistemde vida ve ızgara gibi ayrı parçalar ve bağlantı elemanları yok. 0,5 m’lik çıkarılabilir ızgaralı müdahale – bakım ünitesi sayesinde tüm kanal hattına müdahale edilebiliyor, tazyikli su ile kolayca temizlenebiliyor.

Bunun yanı sıra yekpare polimer betondan oluşması ve ızgarasız olması sebebi ile de tercih sebebi olabiliyor. Özellikle ızgara hırsızlığının yaşandığı kalabalık şehirlerde bunun önüne geçebilmek için yaygın olarak ızgarasız drenaj kanalı kullanılıyor. Sistem tek parçadan oluştuğu için kurulum aşamasında kolaylık sağlıyor. Kesit yapısının V şeklinde olmasından dolayı kanalın kendini temizleme özelliği var. Bu aynı zamanda bakımı da kolaylaştırıyor.

Eşsiz monocast yapı, tüm yüzey drenajı uygulamalarında yüksek seviyede güvenlik ve stabiliteyi garantiliyor. V-profil özelliği ile hızlı yüzey drenajı sağlıyor. Basit bir modüler mekanizma, kolayca birçok sorunu çözüyor. ACO Monoblock Sistemi’nin parçaları kolay, hızlı ve ekonomik bir şekilde kurulabiliyor.

 

A: Büyükdere Cad. No:151, Yonca Apt. B-Blok Kat:1 D:20 34394 Zincirlikuyu – İstanbul
T: 0212 347 52 54
F: 0212 347 52 57
W:  www.aco.com.tr

Etiketler

2 yorum

Bir yanıt yazın