ACO Fuga – Polimer Beton Drenaj Sistemleri

Göze çarpmayan yeni dizayn ACO Fuga drenaj sistemleri, peyzaj çalışmalarında yeni olanaklar sunuyor. Çok amaçlı kullanılabilen sistemin ızgaraları paslanmaz çelik veya galvanizden imal edilmekte.

Polimer beton kanalın üzerine yerleştirilmiş olan ızgara, yüzey sularının içeri girmesine olanak sağlıyor.

Elegant Çizgi
Çok amaçlı kullanılabilen (pencere, doğrama, kış bahçesi kenarlarında ve merdiven bitimlerinde) Fuga Drenaj Sistemleri, paslanmaz çelikten ve galvanizden imal edilmiş ızgaralarla kullanıcıya sunuluyor.

Kanallar zemin olacak şekilde üzerine istenilen malzeme (kaldırım taşı vs.) kolayca, eğimli olarak da döşenebiliyor.

Düz Çizgilerle Tasarım
İki ayrı yüzey arasında geçişler için uygun olan sistem, galvanize çelik veya paslanmaz çelikten oluşan yuvalı yapı, tüm standart kaldırım ya da taş plakalarla da uyum gösteriyor. İki yüzeyi neredeyse farkedilemez biçimde birbirine bağlıyor. Cephe ve sofistike yüzeylerin drenajı için son derece uygun bir sistem.

İşlevsellik ve Bakım
Alçak ya da yüksek basınçlı makinelerle kolayca temizlenebiliyor. Erişim açıklıkları, yüksek hidrolik performanslarıyla yeraltı polimer beton kanallarının bakımını kolaylaştırıyor.

Kullanım Alanları
– Peyzajın önemli olduğu projelerde,
– Meydanlarda, yollarda,
– Bina ön cephelerinde,
– Yaya yollarında,
– Bina girişlerinde,
– Havuz çevrelerinde.

Temizleme ünitesinin çıkartılıp kanalın tazyikli su ile yıkanması ile problemsiz temizlik sağlanıyor. Polimer betondan imal edilen kanallar, fuga kısmı paslanmaz çelik ya da galvaniz olarak seçilebiliyor.

W: www.acoturkiye.com

Etiketler

Bir cevap yazın