ACO Duş Kanalları E Serisi

Sadece estetik oluşuyla değil, özel tasarım ve işleviyle de göz kamaştıran çelik duş kanalları klasik duş kanallarından farklı olarak duşta hareket özgürlüğü de sağlıyor.

Paslanmaz çelikten imal edilen sağlam kanal gövdesi, suyu en hızlı şekilde süzgece iletecek eğimle tasarlanmıştır.

 

ACO, ürünlerinde her zaman kullanıcının yüksek güvenliği ve konforu göz önünde bulundurulur.

ACO, size projelerinizde saf cam ve doğal fayansların veya serbest alan uygulamalarının bulunduğu, yüksek kaliteli banyolar sunuyor. 8 farklı model ve 5 değişik ölçüsü ile paslanmaz çelikten imal edilen duş kanallarının ızgaraları üstün lazer teknolojisi ile imal edilmektedir. Bu sayede pürüzsüz bir üst yüzey elde edilir.

E serisi, banyolara farklı bir konsept getiriyor. Daha konforlu, daha hijyenik ve değişik kapak seçenekleriyle paslanmaz çelikten üretilmiştir. Lazerle kesilmiş, kimyasal proseslerden geçirilmiştir. Yüksek hidrolik kapasiteli şık ürünler sunuyor.

E serisinin estetik görünümü, paslanmaz çelikten imal edilmiş olması, lazer kesimi ile ince işçiliği ön plana çıkıyor. Kolay bakımı ile beraber kullanım rahatlığı vardır. Koku tutucu kilide sahiptir.

Işıklı duş kanalları ile banyolarda istenilen atmosfer yaratılabilmektedir. Kırmızı, mavi ve yeşil renkteki ışıklar kanaldan süzülürken, ışıksız kanalların tüm özelliklerine de sahiptir.  

W: www.acoturkiye.com

Etiketler

Bir cevap yazın