ACO Drain® Monoblock Drenaj Kanalları

ACO Drain® Monoblock Drenaj Kanalları, tek parça polimer betondan oluşan yapısı sayesinde yağmur ızgarası çalınma riskini ortadan kaldırıyor ve yüksek kapasiteli yağmur drenajı sağlıyor.

Dayanıklı malzeme yapısı ve yüksek yük dayanımı sayesinde uzun yıllar kullanılabiliyor ve maddi kayıpları engelliyor.

Yüksek yük dayanımı özelliğiyle hava alanlarında, otomobil yarış pistlerinde, tünellerde, endüstriyel alanlarda, limanlarda ve askeri tesislerde özellikle tercih edilen ACO Monoblock’un maksimum belirlenmiş F900 yük sınıfına kadar dayanımı var. Akredite ürün olan Monoblock drenaj sistemleri, tüm otomobil ve bisiklet yarış alanlarında otomobil federasyonlarının talebi ile kullanılıyor.

Farklı renk ve boyut seçenekleri ile hem görsel bütünlüğü sağlama adına çeşitlilik sunan hem de farklı drenaj ihtiyaçlarına karşılık verebilen ACO Monoblock, otoyollarda kullanılabildiği gibi yaya ve çevre düzenleme projeleri için de uygun. Ürünün su giriş delikleri, yaya alanları ve otoparklarda emniyetin sağlanması için geliştirildi. Vida ve ızgara gibi ayrı parçalar ve bağlantı elemanlarının olmadığı sistemde, kanalların döşenmesi de son derece kolay ve güvenli. 0,5 m’lik çıkarılabilir ızgaralı müdahale-bakım ünitesi sayesinde tüm kanal hattına rahatça müdahale edilebiliyor, tazyikli su ile kolayca temizlenebiliyor.

Izgarasız olması da tercih sebebi

ACO Monoblock, yekpare polimer betondan oluşması ve ızgarasız olması sebebi ile de tercih sebebi oluyor. Özellikle ızgara hırsızlığının yaşandığı kalabalık şehirlerde, bunun önüne geçebilmek için yaygın olarak ızgarasız drenaj kanalı kullanılmaktadır.

Sistem tek parçadan oluştuğu için, kurulum aşamasında kolaylık sağlıyor. V şeklindeki kesit yapısı, kanala kendini temizleme özelliği sağlıyor. Bu, aynı zamanda bakımı da kolaylaştırıyor.

Eşsiz monocast yapı, tüm yüzey drenajı uygulamalarında yüksek seviyede güvenlik ve stabiliteyi garantiliyor. V-profil özelliği ile hızlı yüzey drenajı sağlıyor. Basit bir modüler mekanizma, hızlı ve kolayca birçok sorunu çözüyor.

ACO Monoblock sisteminin parçaları kolay, hızlı ve ekonomik bir şekilde kurulabiliyor.

A: Büyükdere Cad. No:151, Yonca Apt. B-Blok Kat:1 D:20 34394 Zincirlikuyu – İstanbul
T: 0212 347 52 54
F: 0212 347 52 57
W: www.aco.com.tr

Etiketler

Bir cevap yazın