84″ LED Sunum Monitörleri

Proje sunumları için daha geniş ekranlar 84" LED sunum monitörleri mimarların emrinde.

Mimari ofislerde projeleri sunmak ve üzerinde çalışmak için A0 paftalar artık yetersiz kalıyor. Her detay için ayrı ölçekte basılan onlarca pafta yerine çizim ekranının yansıtıldığı parlak ve oldukça keskin neredeyse 2 metre genişliğinde bir ekran ile istenilen her detaya zoomlayarak hatta üzerinde düzeltmeler yaparak işleri kolaylaştırmak mümkün.

Mimari ve tasarım ofislerinin emrinde olan 3840 x 2160 (UHD) çözünürlüğe sahip 84″ Ultra HD LED monitörleri tvlerden ayıran en önemli özellik LED televizyon ekranlarının 2 katı parlaklığa sahip olmaları, yüksek çözünürlükleri ve 7/24 kesintisiz saatlerce çalışabilecek dayanıklılıkta olmaları.

Projeksiyon cihazları düşük parlaklığı sebebiyle proje sunumları için fazla tercih edilmiyor. Öte yandan piyasada yaygın monitör boyutları da hem çözünürlük hem de boyut olarak toplantılar için yetersiz kalıyor. 84″ boyutu hem topluca sunumlar için hem de ofis içi proje çalışmalar için ideal bir boyut ve parlaklık sunuyor.


84″ monitör ölçüleri


Farklı uygulamalar

Dünyanın önde giden LED ekran üreticilerinden LG tarafından piyasaya sürülen monitörlerin 72″, 84″ olmak üzere değişik boyutlar ve parlaklıklarda modelleri mevcut. Çok aydınlık ofislerde bile sunum kalitesinden birşey yitirmeyen bu monitörler yalnızca mimari ofisler için değil birçok toplantı salonunda projeksiyonun yerini almaya başlamış durumda.


Bir toplantı salonu 84″ monitör uygulaması

Labirent 15 yılı aşkın süredir Toplantı Salonları Teknolojik Tasarımı konusundaki bilgi ve tecrübesiyle kullanıcıların hizmetinde.

  • Toplantı salonları tasarımı,
  • Seslendirme,
  • Görüntüleme,
  • Dokunmatik tablet ile kolay Sistem Kontrolü,
  • Video Konferans,
  • Kablosuz iletişim

 

Öne çıkan ana uzmanlık alanları.

www.videokonferans.com.tr sitesi LABİRENT Bina Otomasyon ve Elektronik Sistemler Ltd. Şti.’ne ait bir iletişim alanı. Sitede görüntülü iletişim araçlarıyla ilgili satış ve kiralama hizmetleri veriliyor. Bununla beraber uzmanlık alanı olan Toplantı Salonları Elektronik Sistem Tasarımları hakkında da ayrıntılı bilgiye ulaşmak mümkün.


3×3 46″ video wall uygulaması

T: 0216 545 54 40
E:  info@videokonferans.com.tr , info@labirent.com.tr
W:  www.videokonferans.com.tr , www.labirent.com.tr

Etiketler

1 Yorum

Bir cevap yazın