80 mm’lik, 6 Odacıklı Yeni Bir Seri; Legend

Her zaman ''Daha Fazla''sını arayanlar için...

Önceliği her zaman yalıtım ve konfora veren Egepen Deceuninck, Legend Serisi’nde yüksek performans kriterlerini göz önünde bulundurarak, serinin profillerini en uygun yapı taşlarını bir araya getirerek oluşturdu. Profil genişliğinin 80 mm olması sayesinde, mükemmel ısı ve ses yalıtımı sağlanıyor.

80 mm genişliğinde, 6 odacıklı ve 3 conta uygulamasına olanak verecek şekilde dizayn edilen Legend Sistemi; 3 contalı (orta conta) uygulama sayesinde daha düşük ısı iletkenlik katsayısına (Uf ) ulaşılmasını sağlıyor.


​80 mm Genişliğinde – 6 Odacıklı

Legend Sistemi’ne ait Uf değeri; 1.1 W/m2K’dir. Özellikle sistemin 80 mm genişlik üzerinde yapılandırılması, 44 mm cam kalınlığına sahip düşük Ug değerindeki (0.6-0.7 W/m2K) üçlü cam uygulamalarına olanak sağlıyor. Böylelikle pencereye ait ısı iletkenlik değeri, profil kesiti ve cama ait ısıl değerlerin bir araya gelmesi ile üstün U pencere değerini oluşturuyor.
(* Uw:0.95 W/m2K)

Legend Serisi, zengin renk seçenekleri ile tüketicilerin beklentilerini karşılıyor.

Sistemdeki tüm profiller, TS5358-EN12608 standardına uygun olarak üretiliyor.

 

A: Atatürk Organize Sanayi Bölgesi 10003 Sokak No:5 Çiğli – İzmir
T: 0232 398 98 98
F: 0232 398 99 00
W: www.egepen.com.tr

Etiketler

2 yorum

  • erdinc-oncu says:

    Egepen yine mükemmeli başarmış. Üst seviye ve çok kaliteli bir ürün. 80 mm profil yapısıyda göze ve kaliteye hitab ediyor. Tebrik ederim.

  • utku-tuncer says:

    Projemizde Firma olarak deceuninc e bağlı inoutics alman menşeli 84 mm PVC doğramayı seçtik. Israrlı bütün taleplerimize rağmen (Almanya ve Belçika merkezde dahil olmak üzere) performans değerlerini, termal genleşme ve belli başlı yapı fiziği esaslarını da dikkate alarak sağlayan montaja dönük bir öneri ve teknik şartname elde edemedik. Bu nezaketi bizden esirgediler. Bizim gibi küçük bir firmaya gösterilen bu tavır ticari ve etik değildir. Tüm ilgililerle bunu paylaşıyorum. Ürün iyi olabilir ama firma tutumu kesinlikle sizi hor görür bir şekilde. Kesinlikle Deceuninc – inoutics ürünü kullandığımızdan dolayı pişmanız. Teşekkürler

Bir cevap yazın