3D Wall’dan Yeni Bir Ürün: Spline

3D Wall "Spline", Eğrisel çizgilerin hareketlerinden ilham alınarak 3 boyutlu örgü görseli kazandırılan zarif, sade ve şık bir tasarım ürünü.

Pratik montaj olanağı, hafif ve sağlam yapısı, nakliye kolaylığı, birçok renk, desen ve aydınlatma seçeneğiyle 3D Wall “Spline”; farklı çizgi ve tarzıyla dekorasyon sektöründe kendi modasını yaratıyor.

Görsel zenginliği, tasarım zarafeti ve sadeliği ile dekorasyon sektörüne farklı bir uygulama seçeneği sunan 3D Wall “Spline”, polimer teknolojisinin endüstriyel uygulamalarında sıklıkla kullanılan, özellikle otomotiv ve beyaz eşya gibi öncü sektörlerin tercih ettiği plastiklerden imal edildi. Tüm endüstriyel ürün tasarımları ve üretimi uzman ekipler tarafından Türkiye’de gerçekleştiriliyor. Yapılan pazar araştırmaları neticesinde karar verilen renk, desen ve motifler yeni trendlerdeki mimari olguyu yansıtıyor. Spline modeli duvar ve tavan uygulamaları için dekorasyon sektörünün yeni tasarım ürünlerinden biri.

Ürün 2 farklı materyalden ve 2,5 mm kalınlığında olan polimer teknolojisi endüstriyel uygulamalarında sıklıkla kullanılan plastiklerden imal ediliyor.

  • Optik özelliği ve ışık geçirgenliği olan akrilik esaslı plastik malzeme,
  • Işık geçirgenliği olmayan , yüksek görsellik kalitesi olan ABS malzeme,
  • Metalik renk ve dekoratif renk uygulamaları yapılıyor.

Ürünlerin paketlemesi ve nakliyesi ile ilgili olarak;

  • Ürünlerin 1 kolisinde 1 m2: 25 adet malzeme bulunuyor, koli ebadı 28x33x18 cm ve koli ağırlığı 5,5 kg.

Ürünlerin Montaj ve Aydınlatması;

  • Ürünlerin montajı için önceden duvar ya da tavana herhangi bir karkas – iskelet kurulumuna gerek yok, gerekli olan şeyler sivri uçlu vida ve şarjlı matkap. Uygulama yapılan duvarın alçıpan – betopan ya da ahşap(mdf) olması montajı kolaylaştırıyor.
  • Aydınlatma işlemi ürünlerin arkasından şerid LED ile yapılıyor, uzun ömürlü 3 çipli şerit ledler tavsiye ediliyor. Ürün üzerinde mevcut led kanalları sayesinde ledlerin döşenmesi oldukça basit ve pratik. Herhangi bir aydınlatma arızasında kolaylıkla ledleri çıkarıp yenisi ile değiştirme olanağı mümkün.

 

__________

A: Erenler Mah., Güney Mobilyacılar San. Sit., 1286 Sok., No:40, Erenler – Sakarya
T: 0 264 666 10 11
W: www.3dwall.com.tr

Etiketler

Bir cevap yazın