Yaşar Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Anabilim Dalı (Tezli/Tezsiz) Yüksek Lisans Programları_2022-23 Güz Dönemi Başvuruları Başlıyor

Yaşar Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Anabilim Dalı Yüksek Lisans Programları (Tezli/Tezsiz) 2022-2023 Güz Dönemi için birinci başvuru dönemi 30 Mayıs 2022 tarihinden 1 Temmuz 2022 tarihine dek devam edecek.

İkinci başvuru dönemi, 1 Ağustos 2022 tarihinden 1 Eylül 2022 tarihine dek devam edecek. İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Anabilim Dalı (Tezli/Tezsiz) İngilizce Yüksek Lisans Programları RITM-Restorasyon Müdahale Dönüşüm Modifikasyon; Tasarım ve Kültür; Çevre Teknolojileri olmak üzere üç alana ayrılıyor. Öğrenciler üç alandan birini seçerek araştırmalarını seçtikleri alanın ilgili konuları üzerine yoğunlaşacak. Program hakkında detaylı bilgi, başvuru koşulları ve tarihlerine Tezli Yüksek Lisans Programı için https://inarmscwt.yasar.edu.tr ve Tezsiz Yüksek Lisans Programı için https://inarmscwot.yasar.edu.tr adreslerinden ulaşılabilir.

Lisansüstü Eğitim Enstitüsü sosyal medya hesapları linktr.ee/LisansustuYasar adresi üzerinden ziyaret edilebilir.

Etiketler

Bir cevap yazın