Yarından Sonra C-19 Sonrası Mekan ve Nesne Ulusal Fikir Yarışması Sonuçlandı

Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Fakültesi İç Mimarlık Bölümü Çevrimiçi Platformu tarafından düzenlenen “Yarından Sonra I C-19* Sonrası Mekan ve Nesne Ulusal Fikir Yarışması” sonuçlandı.

KAMUSAL MEKAN KATEGORİSİ

BİRİNCİLİK ÖDÜLÜ

919109 Rumuzlu (bireysel başvuru) (oybirliği ile)

  • Muhammed Samed Kaya
    (İstanbul Teknik Üniversitesi- Mimarlık Bölümü – 4.Sınıf)

İKİNCİLİK ÖDÜLÜ

730195 Rumuzlu ekip (oyçokluğu ile) ,

  • Çağla Kırmızıoğlu
    (İstanbul Teknik Üniversitesi- Mimarlık Bölümü – 4.Sınıf)
  • Beste İnan
    (İstanbul Teknik Üniversitesi- Mimarlık Bölümü – 4.Sınıf)
  • Bilge Belenli
    (İzmir Ekonomi Üniversitesi- Mimarlık Bölümü – 3. Sınıf)
  • Zeynep Gürsel
    (İzmir Ekonomi Üniversitesi Mimarlık Bölümü – 2. Sınıf)
  • Safiye Naz Çankaya
    (İzmir Ekonomi Üniversitesi Mimarlık Bölümü – 3. Sınıf)

ÜÇÜNCÜLÜK ÖDÜLÜ

163296 Rumuzlu ekip (oyçokluğu ile),

  • Aslıhan Öztürk
    (Gebze Teknik Üniversitesi – Mimarlık Bölümü – 4. Sınıf)
  • Aydur Gürgenç
    (MEF Üniversitesi – Mimarlık Bölümü – 4. Sınıf)

MANSİYON ÖDÜLLERİ

159753 Rumuzlu (bireysel başvuru) (oybirliği ile),

  • Halise Nazlıcan Özdemir
    (Özyeğin Üniversitesi – Mimarlık Bölümü – 4. Sınıf)

718436 Rumuzlu bireysel başvuru (oybirliği ile),

  • Zeynep Tahmaz
    (İstanbul Teknik Üniversitesi – Mimarlık Bölümü – 4. Sınıf)

581276 Rumuzlu ekip (oybirliği ile),

  • Mert Ergin
    (Dokuz Eylül Üniversitesi – Mimarlık Bölümü – 4. Sınıf)
  • Büşra Ayşegül Telef
    (Dokuz Eylül Üniversitesi – Mimarlık Bölümü – 4. Sınıf)

ÖZEL MEKAN KATEGORİSİ

BİRİNCİLİK ÖDÜLÜ

734822 rumuzlu ekip projesi
Nurcan Kısa
(İstanbul Teknik Üniversitesi – İç Mimarlık Bölümü – 2. Sınıf)
Melis İrküren
(İstanbul Teknik Üniversitesi – İç Mimarlık Bölümü – 2. Sınıf)
Dilan Pakkan
(İstanbul Teknik Üniversitesi – İç Mimarlık Bölümü – 2. Sınıf)

İKİNCİLİK ÖDÜLÜ

937019 rumuzlu bireysel proje

  • Hüseyin Karameşe
    (Yıldız Teknik Üniversitesi – Mimarlık Bölümü – 4. Sınıf)

ÜÇÜNCÜLÜK ÖDÜLÜ

030805 rumuzlu ekip projesi

  • Beyda Gökçe Yılık
    (TED Üniversitesi – Mimarlık Bölümü – 2. Sınıf)
  • Deniz Yeni
    (TED Üniversitesi – Mimarlık Bölümü – 2. Sınıf)

MANSİYON ÖDÜLLERİ

160641 rumuzlu bireysel proje

  • Seren Aslan
    (Pamukkale Üniversitesi – Mimarlık Bölümü – 3. Sınıf)

707808 rumuzlu ekip projesi

  • Melisa Arı
    (Kadir Has Üniversitesi – İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü – 1. sınıf)
  • Mevlüde Ayça Kanbur
    (Kadir Has Üniversitesi – İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü – 1. sınıf)

483506 rumuzlu ekip projesi

  • Alp Buğra Nazar
    (İzmir Ekonomi Üniversitesi – Mimarlık Bölümü – 4. Sınıf)
  • Gizem Çalışkan
    (İzmir Ekonomi Üniversitesi – Mimarlık Bölümü – 4. Sınıf)

*Özel Mekan kategorisinde, ödüle layık görülen projeler jüri üyelerinin oy çokluğu ile seçilmiştir.

NESNE KATEGORİSİ

BİRİNCİLİK ÖDÜLÜ

092326 rumuzlu ekip projesi (oy birliği)

  • İclal Seven
    (Kocaeli Üniversitesi – İç Mimarlık Bölümü – 3. Sınıf)
  • Aleyna Naz Kalır
    (Kocaeli Üniversitesi – İç Mimarlık Bölümü – 3. Sınıf)
  • Özge Oruç
    (Kocaeli Üniversitesi – İç Mimarlık Bölümü – 3. Sınıf)

İKİNCİLİK ÖDÜLÜ

210301 rumuzlu bireysel proje (oy çokluğu)

  • Doğucan Aktaş
    (İzmir Yaşar Üniversitesi – İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü – 4. Sınıf)

ÜÇÜNCÜLÜK ÖDÜLÜ

199696 rumuzlu bireysel proje (oy çokluğu)

  • Doğal Cem Yüksel
    (Eskişehir Teknik Üniversitesi – Endüstriyel Tasarım Bölümü – 4. Sınıf)

MANSİYON ÖDÜLLERİ

080247 rumuzlu ekip projesi (oy çokluğu)

  • Onur Asar
    (Eskişehir Teknik Üniversitesi – Mimarlık Bölümü – 4. Sınıf)
  • Uzay DenizYılmaz
    (Eskişehir Teknik Üniversitesi – Mimarlık Bölümü – 4. Sınıf)
    172384 rumuzlu ekip projesi (oy çokluğu)
  • Buse Şahin
    (MEF Üniversitesi – Mimarlık Bölümü – 3. sınıf)
  • Hayrunnisa Mutlu
    (MEF Üniversitesi – Mimarlık Bölümü – 3. sınıf)
  • İpek Erişen
    (MEF Üniversitesi – Mimarlık Bölümü – 3. sınıf)
  • Satuk Buğra Sarı
    (MEF Üniversitesi – Mimarlık Bölümü – 3. sınıf)

130047 rumuzlu bireysel proje (oy çokluğu)

  • Fulya Fatma Türkan
    (İstanbul Aydın Üniversitesi – Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü – 4. Sınıf)

ALUTEAM ÖZEL ÖDÜLÜ

401500 rumuzlu bireysel proje

  • Tuğçe Erdem
    (Kocaeli Üniversitesi – İç Mimarlık Bölümü – 4. Sınıf)
    080247 rumuzlu ekip projesi
  • Onur Asar
    (Eskişehir Teknik Üniversitesi – Mimarlık Bölümü – 4. Sınıf)
  • Uzay Deniz Yılmaz
    (Eskişehir Teknik Üniversitesi – Mimarlık Bölümü – 4. Sınıf)
Etiketler

Bir cevap yazın