Ulus Modern Kültür ve Sanat Merkezi Ulusal Mimarlık Yarışması Sonuçlandı

Ankara Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Tabiat Varlıkları Dairesi Başkanlığı tarafından, Başkent'in tarihi merkezi Ulus'ta inşa edilecek bir "Kültür ve Sanat Merkezi" için düzenlenen Ulus Modern Kültür ve Sanat Merkezi Ulusal Mimarlık Yarışması sonuçlandı.

1. ÖDÜL:

1 SIRA NOLU PROJE/17976

Ekip Listesi:

Müellifler

Sıddık GÜVENDİ-Mimar

Cihan SEVİNDİK-Mimar

Niyazi PARLAR-İnşaat Mühendisi

Güney Onur KÜTÜK-Makine Mühendisi

Namık ONMUŞ-Elektrik Mühendisi

Danışmanlar

Oya ESKİN GÜVENDİ-Mimar

Senem MÜŞTAK SEVİNDİK-Y. Mimar

Kemal SUNER-Elektrik Mühendisi

Doğukan KOÇ-Makine Mühendisi

Yardımcılar

Abdullah KAHRAMAN-Mimar

Elif Nur ULUSKAN-Mimar

Emirhan AYATA-Öğrenci

Ahmet BAYLAN-Öğrenci

Selen MİRİOĞLU-Öğrenci

2. ÖDÜL:

52 SIRA NOLU PROJE/50846

Müellifler

Mehmet Metin POLAT-Mimar

Bilge ALTUĞ-Mimar

Onur ERTAŞ-İnşaat Mühendisi

Ömer Cenk TİFTİKÇİGİL-Makine Mühendisi

Hüsnü ERSALICI-Elektrik Mühendisi

Danışmanlar

Demet DİNÇER-Y. Mimar

Emre PARLAK-Görsel İletişim Tasarımcısı

Yardımcılar

Melike ÇELİK-Öğrenci

Nursena KOÇOĞLU-Öğrenci

3. ÖDÜL:

31 SIRA NOLU PROJE/75136

Müellifler

Ziya İMREN-Ekip Başı-Mimar

Tolga İLTİR-Mimar

Gökhan KINAYOĞLU-Mimar

Aylin ÜNAL-İnşaat Mühendisi

Ceren KOÇER ŞAHİN-Makine Mühendisi

Mehmet DURUK-Elektrik Mühendisi

Danışmanlar

Tamara Nazari İMREN-Mimar

1. MANSİYON:

49 SIRA NOLU PROJE/40217

Ekip Listesi

Sinem Ceren SÖKÜN-Mimar

Murat SÖKÜN-İç Mimar

Danışmanlar

Ahmet TOPBAŞ-Y. İnşaat Mühendisi

Fatma AKIM-Uçak Mühendisi

Serhat ŞAHİNLER-Elektrik Elektronik Mühendisi

Yardımcılar

Güven Aylin SEZİŞ-Stajyer

2. MANSİYON:

25 SIRA NOLU PROJE/93725

Müellifler

Eren BAŞAK-Mimar

Gökçe Naz SOYSAL-Mimar

Sinan Cem KIZIL-Mimar

Ezgi Nur GÜNGÖR-Mimar

Seray TÜRKAY COŞKUN-Mimar

Esatcan COŞKUN-Mimar

Özgün ÖZÇAKIR-Mimar

Elif Selena AYHAN KOÇYİĞİT-Kentsel Tasarımcı

Zeynep ERAYDIN-Şehir Plancısı

Danışmanlar

Metin BAŞARAN-İnşaat Mühendisi

Hakan YAZMAN- Makine Mühendisi

Kemal OVACIK-Elektrik Mühendisi

3. MANSİYON:

13 SIRA NOLU PROJE/53182

Ekip Listesi

Zeynep ALTINBAŞLI-Ekip Başı-Mimar

Tuna Han KOÇ-Mimar

Bahadır KANTARCI-Mimar

Ece AVCI-Mimar

Berk BERKER-İnşaat Mühendisi

Fevzi KAZAZ-Makine Mühendisi

Yalçın NARGÖZ-Elektrik Mühendisi

Danışmanlar

Doğukan KOÇ-Makine Mühendisi

Yardımcılar

Ezgi ÜZÜMCÜ

Tunga TÜDEŞ-Öğrenci

Merve AKBAY-Mimar

Gün RODOPLU-Mimar

Elif NAZ KAMANLI-Öğrenci

Beyzanur MERİÇ-Öğrenci

4. MANSİYON:

33 SIRA NOLU PROJE/48925

Müellifler

Deniz DOKGÖZ-Dr.Mimar

Ferhat HACIALİBEYOĞLU-Dr. Mimar

Orhan ERSAN-Y.Mimar

Gülcan AFACAN-Y. Mimar

Erhun DİNÇER-İnşaat Mühendisi

Mehmet GÖĞÜSGEREN-Makine Mühendisi

İbrahim ALAN-Elektrik Mühendisi

Yardımcılar

Özge URAL-Öğrenci

Oğuzhan SÖNMEZ-Öğrenci

Bilge BÜTÜN-Öğrenci

5. MANSİYON:

12 SIRA NOLU PROJE/58213

Müellifler

Ebru YILMAZ-Mimar

Seçkin KUTUCU-Mimar

Yonca KUTUCU-Mimar

Aybüke AĞIRBAŞ-Mimar

Arda AĞIRBAŞ-Mimar

Aslı GÜMÜŞÇEKİŞ ODABAŞI-İnşaat Mühendisi

Taner KOCAOVA-Makine Mühendisi

Cihan ONMUŞ-Elektrik Mühendisi

Danışmanlar

Ertunç HÜNKAR-Mimar

SATINALMA:

15 SIRA NOLU PROJE/59837

Müellifler

Görkem GÜVENÇ-Ekip Başı-Mimar

Celaleddin ÇELİK-Mimar

Mithat Bora BULUT-İnşaat Mühendisi

Halil Tayfun ERDEM- Makine Mühendisi

Mehmet ŞAHİN-Elektrik Mühendisi

Yardımcılar

Doruk ÖZKOÇ-Öğrenci

Ufuk İpek ÇEVİK-Mimar

Şeyma BÜYÜKKOÇAK-Mimar

Atajan ABDULRAHMAN-Mimar

Betül ÖZEL-Öğrenci

Samet Eren MENGÜ-Öğrenci

Enes ÖNCÜ-Öğrenci

Yaren KURŞUN-Öğrenci

Danışmanlar

Andrea PEREGO-Mimar

SATINALMA:

42 SIRA NOLU PROJE/82079

Ekip Listesi

Görkem DEMİROK-Ekip Başı-Y. Mimar

İ. Furkan GEZEGEN-Mimar

Önder ERGİNER-Elektrik Elektronik Mühendisi

H. Berat KANGAL-Makine Mühendisi

Tevhit ÖZTÜRK-İnşaat Mühendisi

Yardımcılar

Gizem DİKER-Mimar

Bartu YURTSEVEN-Görselleştirme Uzman

Etiketler

Bir cevap yazın