Turkeybuild 2016 Takvimi Açıklandı

Yapı Fuarları - Turkeybuild, Türkiye ekonomisinin ve yapı sektörünün odağında yer alan üç büyük kent; İstanbul, Ankara ve İzmir’de düzenleniyor.

YEM Fuarcılık tarafından 39 yıldır düzenlenen Yapı Fuarları – Turkeybuild; yerli ve yabancı, yapı sektörüne yön veren tüm firmaların, sektör profesyonelleriyle 2016 yılında da buluşma noktası oldu. Yapı sektöründe en son yenilik, ürün ve hizmetlerin sergilendiği fuarlar, “İş Geliştirme Platformu” etkinlikleriyle sektöre yeni pazarlar, yeni iş ve işbirliği fırsatları sunuyor.

Yapı Fuarları – Turkeybuild, YEM Fuarcılık’ın yapı sektöründeki 39 yıllık profesyonel deneyimini ITE Group Plc’nin sağladığı güçlü küresel ağ ile birleştirerek fuar katılımcılarına ve sektöre yeni iş fırsatları yaratılmasına katkıda bulunmayı sürdürüyor. Üretici firmalara, meslek odalarına, üniversitelerin mimarlık, mühendislik bölümlerine, sivil toplum örgütlerine, kamu kuruluşlarına ve sektör yayınlarına ev sahipliği yapmaya ve düzenlenecek konferans, seminer, sergi vb. etkinlik programları ile yapı dünyasına ışık tutmaya devam ediyor.

Yapı Fuarı – Turkeybuild 2016 Fuar Takvimi

39. Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul 10 – 14 Mayıs 2016
29. Yapı Fuarı – Turkeybuild Ankara 20 – 23 Ekim 2016
22. Yapı Fuarı – Turkeybuild İzmir 3 – 6 Kasım 2016

39. YAPI FUARI – TURKEYBUILD İSTANBUL

10 – 14 Mayıs 2016, (Salı – Cumartesi)  Tüyap / Büyükçekmece

Etiketler

Bir cevap yazın