Türk Ytong, ARKIMEET’13’te Mimarlarla buluştu

Türk Ytong, Türkiye'de mimarlık çevrelerinin bir araya geldiği en kapsamlı platform olarak hayata geçirilen ARKIMEET'13'te yenilikçi ürünlerini sergiledi.

Aynı zamanda etkinliği sponsor olarak destekleyen Türk Ytong, bir inovasyon ürünü olarak yalıtım sektörüne sunduğu “Ytong Isı Yalıtım Plağı” ve Ytong donatılı malzemeleriyle dikkat çekti.

Bu yıl 50. kuruluş yıldönümünü kutlayan Türk Ytong, 7-8 Ekim’de Haliç Kongre Merkezi’nde yapılan ARKIMEET’13’te mimarlık çevreleriyle buluştu.

Yerli ve yabancı mimarların biraya geldiği önemli bir platform olan Arkimeet 2013’ün sponsorları arasında bulunan Türk Ytong, etkinlik alanında kurduğu standında, bir inovasyon ürünü olan yanmaz, hafif ve mineral yalıtım malzemesi “Ytong Isı Yalıtım Plağı”nın yanı sıra donatılı malzemelerini de sergiledi. Ayrıca, Ytong standında yer alan fotoğraf etkinliğinde ziyaretçilerle “Ytong 50. Yıl” hatıra fotoğrafı paylaşıldı.

“Mimarlar İstanbul’da Buluşuyor” sloganıyla yola çıkılan ARKIMEET’13, “Bypass” temasıyla yapıldı. Etkinlikte yerel ve küresel anlamda kente ve kentliye odaklanıldı.

Etiketler

Bir yanıt yazın