Trump Towers Office Şişli’de Açıldı

Doğan Grup, çok amaçlı kompleksindeki yeni ofis binasını basına tanıttı

Donald J. Trump ve Ivanka Trump’ın video konferans ile katıldığı basın toplantısında lüks emlak kompleksi Trump Towers İstanbul’un yeni ofis binasının açılışı duyuruldu.

İstanbul-Şişli’de bulunan 37 katlı bu ikonik bina, 36.000 m2’lik kiralamaya hazır ofisleri ve “New Work” adındaki konseptiyle iş yaşamına yeni bir standart getiriyor.

Açılışta Trump Organisation Geliştirme ve Satın Alım Başkan Yardımcısı Ivanka Trump; “İstanbul’u birçok kez ziyaret ettim ve tamamıyla lüks bir hayat tarzı sunan Trump Towers İstanbul projesinin benzersiz olduğunu düşünüyorum. Zaten bizim amacımız da bu kompleksi diğerlerinden üstün kılmaktı. En gelişmiş hizmet ve teknoloji ile birlikte “New Work” konsepti dünyanın önde gelen firmalarının ilgisini çekecek. Tüm kompleksin 2012 baharında tamamlanarak resmi olarak açılmasını; Mehmet Ali Yalçındağ ve proje ekibi ile kutlama yapmayı sabırsızlıkla bekliyorum.” dedi.

Amerika’nın en seçkin emlak yatırımcısı ve dünyanın tanınan işadamlarından biri olan Donald J. Trump; “Trump Towers İstanbul muhteşem bir proje. İstanbul hızla gelişmeye devam ediyor ve şu an Trump Towers Office için mükemmel bir zaman. Mehmet Ali Yalçındağ ve Trump Towers İstanbul projesini kutluyorum ve başarılarının devamını diliyorum.” dedi.

Mehmet Ali Yalçındağ ise proje hakkında yazılı açıklamasında; “Bu projede Donald ve Ivanka Trump ve harika ekibiyle çalışmaktan ve sektörlerindeki benzersiz deneyim ve yaratıcılıklarından yararlanmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Trump Organisation, New York projelerinde yarattığı yaşam tarzı ve stiliyle herkes tarafından biliniyor. Ve şimdi aynı canlılık ve heyecanı Trump Towers İstanbul’a getirdiler. Onların vizyonu, şehrimizin yeni sembolü olacağına inandığımız Trump Towers projemize büyük katkı sağladı. Trump International ve Doğan Grup’un işbirliği ile gerçekleştirdiğimiz projemizdeki ofis kulesinin lansmanının mutluluğunu paylaşıyorum.” dedi.

Trump Towers İstanbul, ofislerinin lanse edilmesiyle beraber sadece iş dünyasının yeni trendi ‘New Work’ ile değil; eşsiz özellikleri, beyaz eldiven hizmetleri ve hayatın konforlu yönleriyle yepyeni bir yaşam tarzı sunuyor. İş yeri sahipleri ve çalışanlarının mesleki ve kişisel her türlü ihtiyaçları İstanbul’da benzeri olmayan bir konseptle tek bir merkezde buluşuyor. Projede yer seçenler, bu çok özel kompleksin kendilerine sunduğu şehrin en iyi dairelerinden, teknolojik altyapı ile tasarlanmış stil ofislerinden, her türlü ihtiyaca ve lükse hitap eden alışveriş merkezinden, şık restoranlardan, fitness klübünden ve muhteşem hizmetlerinden yararlanabiliyor.

Trump Towers Office ve Alışveriş Merkezi için proje konsept ve kiralama danışmanlığı yapan FYP Proje Geliştirme’nın kurucusu Füsun Yılmaz Phillipson; “Trump Towers İstanbul benzersiz konsepti ile gayrimenkulde lüks yaşama yeni bir boyut getirdi. Trump Towers ofis iş yaşamı için tanımladığı yeni standardı, taşınmaya hazır olması ve alışveriş merkezinin de yarattığı sinerji ile bugünden uluslararası firmaların ilgisini çekti. Bugün, herkesi New Work konseptinde yer seçmeye davet ediyoruz.” diyerek toplantıyı sonlandırdı.

Etiketler

Bir cevap yazın