TROX, Architects’ Darling® ödülü ile onurlandırıldı

TROX, Architects' Darling Award 2012 ödülünün iklimlendirme ve havalandırma teknolojileri alanında verilen altın madalyanın sahibi oldu.

Architects’ Darling® Award ödülünün adayları Almanya inşaat sektöründeki en önemli karar-vericiler için etkileyici bir şekilde gözde tedarikçiler arasında olduklarını kanıtladılar. İklimlendirme ve havalandırma sistemleri teknolojisin alanında, TROX, 2012 adayları arasındaydı.

Architects’ Darling® çeşitli mimari dergilerde mimarlar ve tasarımcılar için yapılan bir ankete dayanmakta. Yaklaşık 2.500 mimar ve tasarımcının katıldığı ankette katılımcılardan inşaat sektörü ile ilgili cephe kaplamaları ve yenilenebilir enerjiden tutunda kuru harçsız inşaat şekillerine kadar, inşaat ile ilgili 200’den fazla tanınmış üretici arasından tercihlerini yapması beklendi. Böylece, bu yılki ödüller ülkenin en büyük mimarı anketi temel alınarak dağıtıldı.

TROX Yönetim kurulu başkanı Lutz Reuter “TROX için bu ödül sadece bir onur değil, aynı zamanda muhteşem bir güvenin kanıtıdır” dedi ve açıklamasının devamında ” Architects’ Darling® Award ödülü göstermektedir ki müşterilerimizin ihtiyaçlarına olan sıkı bağlılığımız ve istikrarlı bir şekilde devam eden yenilikçi politikamız doğru yolda olduğumuzun en büyük göstergesidir.”

Etiketler

Bir cevap yazın